Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2012 » Січень » 24 » Пожежникам – на підмогу: нове обладнання для евакуації погорільців з висоти
15:35
Пожежникам – на підмогу: нове обладнання для евакуації погорільців з висоти

НАДУВНІ   «БАТУТИ»  - НЕ  ЗАБАВИ  РАДИ…


Спеціальну рятувальну подушку «Куб життя» призначену для евакуації людей з небезпечних місць, особливо з вищих поверхів палаючих будівель, коли інші засоби порятунку (запасні виходи, автоматичні сходи, автодрабини) не можуть бути застосовані тепер мають у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС України. Досі в українських рятувальників не було такого спорядження.

Сьогодні МНС України не має можливості забезпечити свої підрозділи таким спорядженням адже воно досить коштовне. Натомість у Львові це стало можливим завдяки членству Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності у Європейській асоціації ВНЗ, які працюють в галузі безпеки людини та співпраці зі спорідненими науковими та навчальними установами Євросоюзу. 

Речник ЛДУ БЖД МНС Антон Крук зазначив: «Не можна економити на безпеці людей. Потрібно передбачати кошти аби рятувальники мали найсучасніше обладнання, а особливо навчальний заклад, який готує відповідних фахівців. МНС - це структура, яка займається найлюдянішою справою. Причому без поділу на українців чи іноземців, селян і міських мешканців, багатих і незаможних. У мить, коли трапляється лихо, усі ці відмінності не мають жодного значення. МНС рятує всіх».


Під час рятування людей з верхніх поверхів будинків не завжди є можливість застосовувати великогабаритну пожежно-рятувальну техніку. Натомість рятувальна подушка «Куб життя» досить компактна. «Минулого року в Україні сталось понад 60 тис. пожеж на яких загинуло понад 2 тис. людей, а врятовано більше 3 тис. Кількість загиблих могла бути меншою якби пожежно-рятувальні підрозділи мали б подібне рятувальне спорядження. Рятувальна подушка буде поставлена на баланс навчальної пожежно-рятувальної частини університету МНС і у випадку необхідності її застосовуватимуть на Львівщині під час надзвичайних ситуацій», - розповів А.Крук. 

Максимальна висота, з якої можна стрибати на подушку-16м. Конструкція подушки виконана у вигляді пневматичного каркаса, виготовленого із щільної, прорезиненої тканини. Подушка розкладається автоматично після відкриття вентиля балона з стисненим повітрям. Після стрибка, коли тіло людини зустрічається з подушкою, пневматичний каркас піддається деформації, згинається. Повітря з Внутрішнього обсягу виходить через отвори в стінках подушки. Після розвантаження наповнений каркас піднімається і подушка готова прийняти наступну людину. подушка не вимагає повторного надування стисненим повітрям. Термін експлуатації подушки -15 років. 

 Фото - з сайту http://lviv-redcross.at.ua/blog/0-0-0-0-1

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС 

 

 

Переглядів: 970 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Субота, 27.04.2024, 00:50
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 361
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024