Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2012 » Вересень » 6 » Вісті з Лондона: мешканець с. Сокільники, що біля Львова, Роман Павлик – чемпіон Паралімпіади.

Джерело: paralleli.if.ua

Роман Павлик, мешканець с. Сокільники Пустомитівського району виборов золоту нагороду у стрибках в довжину  (тренер – Олександр

Якубовський). Повідомляють у прес-службі Львівської ОДА.

Для Романа на цих Іграх це вже третя медаль: в бігові на дистанціях 100 та на 400 метрів він став бронзовим призером.

Додамо, Роман Павлик- мешканець с. Сокільники Пустомитівського району народився 01.12.1983 р., інвалід опорно-рухового апарату II групи, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Дворазовий чемпіон та срібний призер XIII Паралімпійських ігор 2008 року (Пекін). Дворазовий чемпіон світу 2011 р. (Нова Зеландія), чемпіон та дворазовий призер чемпіонату Європи 2012 р. (Голландія). Багаторазовий чемпіон України.

За підсумками сьомого дня Паралімпіади у Лондоні українці здобули 9 медалей: 4 золоті,2 срібні та 3 бронзові.

Зокрема «золото» на дистанції 100 м брасом здобула Вікторія Савцова. Українська плавчиня Наталія Прологаєва завоювала свою третю золоту медаль у плаванні брасом на дистанції 100 метрів.

шосейного велоспорту (C 4-5) не було  рівних Єгору Дементьєву, для

якого це друге золото. Бронзову медаль у потрійному стрибку (F11) серед чоловіків здобув Руслан Катишев з особистим кращим

результатом - 12.50м.

Додамо, що четверте місце у метанні диска (F37) зайняла Вікторія Ясевич.

Таким чином, Україна утримує четверту сходинку у загаьнокомандному заліку, маючи 23 золотих медалей, 17 срібних і 21 бронзових.

Нагадаємо, Паралімпіада триватиме до 9 вересня. У ній бере участь понад 4 тисячі атлетів зі 166 країн, які змагатимуться в 20 видах

спорту.Україну на Паралімпіаді представляє 155 спортсменів, з них 12 – представників Львівщини

До цього додамо: куратором Конвенції ООН про захист прав  івнвалідів є Черовоний Хрест.