Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2013 » Серпень » 27 » У Львівській опері на урочистій академії до Дня Незалежності України нагороджено Марію Уманову - головну медичну сестру ЛОО ТЧХУ
15:50
У Львівській опері на урочистій академії до Дня Незалежності України нагороджено Марію Уманову - головну медичну сестру ЛОО ТЧХУ

ВИСОКЕ  ВИЗНАННЯ


23 серпня у Львівському національному академічному театрі опери 

та балету ім. С. Крушельницької відбулась урочиста академія 

з нагоди 22-річчя Незалежності України.

В урочистостях взяли участь заступники голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, Сергій Василенко, Василь Бахмацький та Ірина Романів, а також керівники структурних підрозділів ОДА та запрошені гості.

На запрошення голови ЛОДА Віктора Шемчука участь в урочистій академії взяла народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, яка привітала усіх присутніх зі святом, а також виконала кілька своїх композицій.

З нагоди Дня Незалежності України Богдан Матолич вручив присутнім державні нагороди, та зазначив: "Хочу привітати усіх вас із таким величним святом. Будьмо разом! Будьмо терпимі. І успіх прийде до нас!”.


Серед нагороджених і головна медична сестра, керівник патронажної служби милосердя Львівської ОО ТЧХ України Марія Іванівна Уманова, котра отримала за заслуги перед українським народом з рук Богдана Матолича Грамоту Верховної Ради України.

 

У розпорядженні  Голови Верховної Ради України В. Рибака зазначається, що М.І.Уманова нагороджується: «За вагомий особистий внесок у наданні медико-соціальної допомоги населенню, активну участь у благодійницькій діяльності, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

 

Більш детальну інформацію про М.І.Уманову подає голова ЛОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко. У його поданні трудова діяльність М. І. Уманової характеризується наступним чином: 

   «Трудову діяльність розпочала в 1970 році після закінчення Самбірського медичного училища, на  посаді завідуючої фельдшерсько-акушерського пункту с. Гостинцеве Мостиського району Львівської області, де працювала протягом 3-х років. За цей період була головою первинної організації Товариства Червоного Хреста  колгоспу, обиралася депутатом сільської Ради.

   Після переїзду у м. Львів, працювала на посаді дільничної медичної сестри в 2-ому тубдиспансері , на посаді  медичної сестри кардіологічного відділу  Дорожньої клінічної лікарні .

    З  1976 р.  до 1987 р. працювала в 3-ій міській поліклініці Львівського державного університету, проводила роботу з пропаганди діяльності Червоного Хреста  та пропаганди донорства на закріплених факультетах.

    Робота на кожній посаді відзначена подяками та грамотами.                                        

    З 1987 року перейшла працювати у Львівську обласну організацію Товариства Червоного Хреста на посаду головної медичної сестри – керівника патронажної служби милосердя.                  

   За період роботи у Товаристві показала себе відповідальним грамотним працівником, проявила ділові якості й організаторські здібності.

        На посаді головної медичної сестри – керівника патронажної служби милосердя здійснює:

¨         організацію  патронажної служби милосердя по наданню медичної та соціально-побутової допомоги самотнім людям похилого віку та інвалідам вдома і в кімнатах/центрах медико-соціальної допомоги. В штаті патронажної служби милосердя  104,0 посади.

¨        роботу з добору кадрів для укомплектування штату патронажної служби милосердя,  розподіл  посад патронажних сестер по місту і районах області.

¨       контролює виконання працівниками патронажної служби милосердя функціональних обов’язків, об’єм роботи, навантаження, якість  обслуговування. За 2012 р. обслужено – 7044 чол., інвалідів – 1355 чол.

¨     навчання  патронажних медсестер: проведення  обласних і кущових семінарів, виробничих нарад, на яких сестри ознайомлюються з матеріалами, що стосуються роботи  патронажної служби милосердя, соціального захисту самотніх громадян похилого віку. Планує і забезпечує навчання медичних сестер на курсах підвищення кваліфікації. В 2012р навчалося  14 чол.                                          

¨        при прийомі на роботу патронажних сестер та голів районних/міських організацій Товариства Червоного Хреста України проводить інструктаж з техніки безпеки та ознайомлює з "Положенням про патронажну службу милосердя”, функціональними обов’язками. Прийнято на роботу патронажних сестер у 2012 р. – 12 чол. Організовує роботу сестринської Ради та громадської комісії з медико-соціальної допомоги.

¨         роботу з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, проводиться обстеження матеріально-побутових умов,  підготовляє питання про надання допомоги на засідання Президії Правління. 

     Надано адресної допомоги: 2012 р. – 5527 чол. на суму 632915 грн.

¨        складає плани роботи обласної організації Товариства Червоного Хреста України з медико-соціальної допомоги, плану благодійних заходів патронажної служби, планує перевірки роботи  районних та міських організацій ТЧХУ з медико-соціального обслуговування, графіки виїздів в райони для надання практичної і методичної допомоги.

¨        перевірки роботи патронажних сестер із залученням членів громадської комісії з медико-соціальної допомоги.      Здійснено перевірок   у 2012 р. – 24.                       

¨       на початок кожного року забезпечує перереєстрацію і уточнення списків самотніх громадян похилого віку, потребуючих медико-соціального обслуговування, в тісній співпраці з органами охорони здоров’я і соціального захисту населення. 

    Кількість самотніх людей похилого віку, потребуючих соціальної допомоги і стороннього догляду у Львівській області  в 2012 р. – 19 823 чол.                                             

¨        контроль за роботою кімнат і центрів медико-соціальної допомоги. В області функціонують:  2 медико-соціальні центри, 6 медико-соціальних кімнат,   надано у 2012 р. - 74519 послуг.

¨      організацію санітарно-освітньої роботи, навчання з надання долікарської допомоги та догляду за хворими.

¨     організацію діяльності первинного осередку асоціації медсестер, який має в складі 105 осіб. Є членом Головної управи Львівської обласної асоціації медсестер. Робота осередку відзначена подяками, грамотами Львівської обласної асоціації медичних сестер , Почесною грамотою Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації;

¨         організацію чергування м/сестринських постів в людних місцях, на виставках та концертах, розповсюдження санітарно - просвітницької літератури та інформації про діяльність Товариства.

    Забезпечує участь патронажної служби милосердя в організації та проведенні благодійних заходів, у зборі коштів для матеріальної підтримки нужденних,  доставку гуманітарної допомоги та медикаментів підопічним хворим. Патронажні медичні сестри беруть участь  у Місячнику Червоного Хреста,  заходах до Дня боротьби з туберкульозом, СНІДом, та ін. визначними датами.

     З 2011 р. виконує роботу регіонального менеджера патронажної служби у програмі Глобального Фонду «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу». Впродовж 2-х років до лікування було залучено 672 хворих, з них завершили лікування з позитивним результатом 470 чол.

      Бере  участь у реалізації та координації міжнародних гуманітарних програм, укладених з Червоним Хрестом Німеччини: оснащено приміщення медико-соціального центру м. Львова, постійно фінансуються культурні програми для підопічних медико-соціального центру м. Львова (для колишніх в’язнів концтаборів). Забезпечуються безкоштовними  гарячими обідами 110 дітей-сиріт та 75 малозабезпечених пенсіонерів, а 650 самотніх людей похилого віку у м. Червонограді отримують вітамінний хліб (два рази на тиждень).

       Забезпечує атестацію  патронажних м/сетер  на кваліфікаційні категорії. В 2012р. пройшли атестацію 24 осіб

Проводить прийом громадян з питань медико-соціального  обслуговування, надання матеріальної допомоги, забезпечення  інвалідними засобами пересування, засобами догляду за хворими.

     Уманова М.І безпосередньо керує з 2011 року  програмою «Медикаменти», яка діє за сприяння Баденського Червоного Хреста Німеччини.  В 2012 році закуплено і видано медикаментів для 489 одиноких, малозабезпечених, підопічних  Червоного Хреста на суму 126 тис. грн. 

             Розробила:

   методичні рекомендації для роботи патронажної служби милосердя, спільно з Головним управлінням охорони здоров’я, Головним управлінням соціального захисту населення та праці;

     методичні листи для ведення документації, складання звітів, перевірок роботи, обліку надання адресної допомоги.


    Уманова М.І. працює у тісній взаємодії з органами охорони здоров’я, соціального захисту, профспілкою медичних працівників, ветеранськими Радами, інвалідними організаціями Львівської області.

   Співпрацює з патронажною службою Німецького Червоного Хреста в царині обміну досвідом обслуговування одиноких непрацездатних  громадян.       

           Нагороджена:

    Почесною Грамотою Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України, Почесною відзнакою Товариства Червоного Хреста України, Грамотою Міністерства охорони здоров’я України, грамотою Львівської обласної державної адміністрації, грамотою Львівської обласної ради, грамотою Львівської міської ради, Почесною Грамотою Головного управління охорони здоров’я, грамотою Всеукраїнської асоціації медичних сестер України, грамотою Львівської обласної асоціації медичних сестер України».

Вітаємо

Марію Іванівну Уманову  з високою нагородою 

та визнанням багаторічної діяльності у Товаристві Червоного Хреста ! 

Бажаємо - наснаги у подальшій роботі на ниві милосердя!   

Фото - Н. Добренької

Прес-служба Львівської ОО ТЧХ України

Переглядів: 1188 | Додав: Олекса
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Неділя, 27.11.2022, 09:08
Webmoney
E957042746057 U511828258153 Z226274508252 R134004408733
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 350
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2022