Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2016 » Вересень » 13 » Параолімпійці бігають швидше, ніж звичайні олімпійські чемпіони
16:11
Параолімпійці бігають швидше, ніж звичайні олімпійські чемпіони

ПАРАДОКСИ  СПОРТУ

Спортсмени з вадами зору показують кращі

результати на Іграх в Ріо, ніж здорові

олімпійські чемпіони

На Паралімпіаді 2016 в Ріо у фінальному забігу на 1500 метрів чотири спортсмена пробігли дистанцію швидше, ніж здоровий олімпійський чемпіон в аналогічній дисципліні Меттью Центровіц зі США.

У фінальному забігу Паралімпіади в класах T12 (спортсмени, які мають залишок зору до 10%) і Т13 (можуть бачити предмети на відстані не більше шести метрів) перемогу здобув алжирець Абделлатіф Бака, який показав результат 3: 48,29 і встановив новий світовий рекорд.

Срібло завоював Таміру Деміссе з Ефіопії (3: 48,59), бронзу - Генрі Кірва з Кенії (3: 49,59).

Паралімпійці перевершили результат олімпійського чемпіона Ріо Меттью Центровіца, що пробіг у фінальному забігу за 3: 50.00.

Навіть спортсмен, який зайняв четверте місце на Паралімпіаді Фуад Бака з Алжиру (брат паралімпійського чемпіона) пробіг швидше олімпійця - його результат склав 3 хвилини і 49,59 секунди.

Довідково:

Нагадаємо, що Паралімпіада-2016 в Ріо-де-Жанейро триватиме до 18 вересня. За п'ять днів змагань збірна України перебуває на третьому місці у медальному заліку, завоювавши 61 нагороду.