Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2017 » Вересень » 5 » В ДСНС розпочалися Українсько-Американські навчання з реагування на надзвичайну ситуацію (ВІДЕО)
15:13
В ДСНС розпочалися Українсько-Американські навчання з реагування на надзвичайну ситуацію (ВІДЕО)

 

ТРЕНІНГ: ЯК ЗДОЛАТИ РАДІАЦІЮ

 

 

 

В ДСНС розпочалися Українсько-Американські навчання

щодо реагування на надзвичайну ситуацію під час аварії

на АЕС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 вересня в Державному центрі управління надзвичайними ситуаціями розпочалися спільні Українсько-Американські командно-штабні навчання з реагування на НС державного рівня, пов'язану з радіаційною аварією на відокремленому підрозділі “Запорізька АЕС” НАЕК “Енергоатом”.

 

До участі у навчаннях залучені фахівці апарату ДСНС України, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів влади України та державних установ (підприємств), представники Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської облдержадміністрацій, співробітники Червоного Хреста, а також експерти з Державного департаменту, Агентства зменшення загрози Міністерства оборони та Федерального агентства з надзвичайних ситуацій США.

 

Відкрив навчання заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький.

 

“Ми пам'ятаємо катастрофічні наслідки аварії на Чорнобильській атомній станції у 1986 році, а також на станції Фукусіма в Японії у 2011 році, які принесли численні людські страждання та величезні матеріальні збитки. Саме тому ми як представники центральних органів виконавчої влади повинні чітко розуміти, як організувати роботу і вміти в найкоротші терміни здійснювати заходи щодо захисту населення і ліквідації наслідків аварії”, - зазначив Руслан Білошицький.

 

Так, командно-штабні навчання - це загальний аналіз надзвичайної ситуації, в якій ключові особи та відповідальні працівники українських державних установ реагують на радіаційну аварію державного рівня. При цьому головною метою навчань є перевірка дієвості та ефективності існуючих планів і процедур та виявлення проблемних питань, що потребують поліпшення. Як зазначають американські експерти, які виступають у ролі спостерігачів, захід спрямований на те, щоб в ході вивчення та розв’язання учасниками проблем з врахуванням існуючих процедур реагування викликати конструктивну дискусію та визначити, чи потребують ці плани і процедури вдосконалення.

 

 

 

 

 

 

Загалом впродовж трьох днів учасники мають відпрацювати 3 модулі сценарію з реагування на можливу радіаційну аварію на ВП “Запорізька АЕС”, що виникла на одному з реакторів внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

 

Зокрема, першого дня робочі групи розглянуть два модулі: «Реагування на об’єктовому, місцевому та регіональному рівнях на аварію на реакторі Запорізької АЕС», в якому передбачається загальний огляд реагування на об’єктовому, місцевому та регіональному рівнях, а також «Реагування на державному рівні на аварію на реакторі ЗАЕС та першочергові заходи з ліквідації її наслідків», в якому учасники визначать першочергові заходи з реагування та пом'якшення наслідків, що вживаються на державному рівні.

 

Вже завтра, 6 вересня, учасники відпрацюють третій модуль командно-штабних навчань, що стосується довгострокових заходів з ліквідації наслідків радіаційної аварії, і завершиться захід 7 вересня загальним оглядом результатів навчань та рекомендаціями від американських спостерігачів.

 

 

 

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/news_article?art_id=250243797&cat_id=244276429

 

 

Переглядів: 452 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 29.03.2024, 13:14
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 359
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
alexapostolyuk77
Iv. Stepura © 2024