Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2017 » Грудень » 26 » Пілотний проект: якщо лікарям доплачувати за кожного вилікуваного пацієнта, то вони успішно лікують туберкульоз
18:02
Пілотний проект: якщо лікарям доплачувати за кожного вилікуваного пацієнта, то вони успішно лікують туберкульоз

 

 

ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ НОВОГО ПРОЕКТУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пілотний проект: якщо лікарям доплачувати за кожного

вилікуваного пацієнта, то вони успішно лікують туберкульоз

 

 

 

 

Більше ніж 96% пацієнтів-учасників пілотного проекту з амбулаторного лікування туберкульозу, організаційна модель якого полягала в співпраці фтизіатра і терапевта, отримали позитивні результати терапії.

 

Як уточнили в прес-службі громадської організації "Інфекційний контроль в Україні", яка спільно із Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ, реалізовувала проект у Житомирі та Чернігівській області, за диспансерного лікування туберкульозу цей показник становить 72%. Пише Інтерфакс.

 

 

В організації зазначили, що однією з інновацій "пілота" була цільова виплата лікарям за лікування хворих, а також виплата бонусів за пацієнтів, які успішно завершили лікування.

 

Згідно з релізом організації, доплата лікареві за кожного вилікуваного пацієнта становила 3 тис. грн.

 

Участь у проекті, який фінансувався Мережею ЛЖВ, у період із квітня по грудень 2017 року взяли 25 пацієнтів із Житомира та 69 із Чернігівської області. Загалом загальна вартість реалізації пілота в Житомирі становила 424 тис. грн, у Чернігівській області - 854 тис. грн.

 

"Якщо буде запущено медичну реформу, то результати цього пілотного проекту із впровадження нової моделі фінансування - "пацієнтоорієнтованої системи" лікування туберкульозу, можуть бути поширені на всю країну", - наводить прес-служба організації "Інфекційний контроль в Україні" слова її голови та керівника проекту Віктора Ляшка.

 

Щороку Україна виділяє близько 550 млн грн на закупівлю препаратів для лікування туберкульозу і витратних матеріалів для його діагностики та ще понад 1 млрд грн на утримання протитуберкульозних закладів. При цьому показники одужання на 10% менші за рівень, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), йдеться в повідомленні.

 

Організатори проекту упевнені, що нова модель фінансування та організації лікування дасть змогу підвищити його результативність до рекомендованого ВООЗ показника у 85%.

 

Україна входить до п'ятірки країн за кількістю захворювань на туберкульоз, що не чутливий до антибіотиків, а також демонструє один із найнижчих показників ефективності лікування серед країн Східної Європи та Центральної Азії.
 

Довідково:

 

Червоний Хрест Львівщини також бере активну участь у програмі боротьби з туберкульозом. У Львівській ОО ТЧХУ патронажні медичні сестри регулярно відвідують хворих, виписаних зі стаціонару, і переведених на амбулаторне лікування в домашніх умовах. Куратор проекту – провідний спеціаліст Львівської ОО ТЧХУ Ольга Фролівна Журкіна.

 

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://expres.ua/news/2017/12/26/278163-pilotnyy-proekt-likaryam-doplachuvaty-kozhnogo-vylikuvanogo-paciyenta-vony

 

 

Переглядів: 414 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Четвер, 25.04.2024, 09:13
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 361
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024