Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2018 » Квітень » 1 » На Львівщині відзначили орнітологів
09:51
На Львівщині відзначили орнітологів

 

 

ВІДЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ

 

 

 

 

 

Напередодні Міжнародного дня птахів

на Львівщині відзначили фахівців з орнітології.

 

 

 

 

Подяки голови Львівської ОДА отримали завідувач відділу ландшафтного та біотичного різноманіття Державного природознавчого музею НАН України Андрій Бокотей, провідний інженер Державного природознавчому музеї НАН України Юрій Струс, доцент кафедри лісівництва НЛТУ України Ельвіра Різун, директор Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру Андрій Кийко, директор Зоологічного музею імені Бенедикта Дибовського Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Шидловський, завідувач відділу Прикладної музеології Державного природознавчого музею Національної академії наук України Наталія Дзюбенко.

 

Також відзначили інженера І-ї категорії з авіаційної орнітології у міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького - Тараса Лисачука, зберігача фондів Зоологічного музею, асистента кафедри Зоології Львівського національного університету імені Івана Франка - Андрія Затушевського та інженера з авіаційної орнітології І-ї категорії у ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького Наталію Юр’єву.

 

Довідково

Міжнародний день Птахів традиційно відзначають 1 квітня. Він відзначається в межах програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Цей день — гарна нагода привернути увагу суспільства до вивчення і збереження птахів, поширення наукових знань про них.

Міжнародний день птахів має давню історію, оскільки відзначається з 1906 року, після підписання та набуття чинності «Міжнародної конвенції з охорони птахів, корисних в сільському господарстві».

«Міжнародна конвенція з охорони птахів, корисних в сільському господарстві» була підписана 19 березня 1902 року. Її підписали уряди Німеччини, Австро-Угорщини, Бельгії, Іспанії, Франції, Греції, Люксембургу, Монако, Португалії, Швеції та Швейцарії. Конвенція набула чинності 12 грудня 1905 року і стала першою міжнародною конвенцією в області захисту навколишнього середовища.

18 жовтня 1950 року в Парижі було підписано «Міжнародну конвенцію про охорону птахів». На відміну від попереднього документа, конвенція розглядала вже всі види птахів, а не тільки корисні для сільського господарства.

Зазначимо, що одним з ключових законодавчих інструментів збереження біорізноманіття та одним з найстаріших законодавчих документів у галузі охорони довкілля в Європейському Союзі є Пташина директива, яка прийнята ще у 1979 році. Цей документ є основою для розбудови мережі охоронюваних територій.

Угода про асоціацію з Європейським Союзом вимагає якнайшвидшого впровадження в Україні Пташиної та Оселищної директив.

Червоний Хрест повсюдно брав участь у підгодовуванні птахів цієї зими. Про це йшлося у репортажах, які публікувалися на офіційних сайтах і в соцмережах, з Миколаєва, Херсона, Білої Церкви, Львова, інших обласних організацій ТЧХУ.

 

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=35177

 

Переглядів: 384 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 26.04.2024, 15:48
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 361
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024