Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2018 » Травень » 1 » Червоний Хрест - учасник Чемпіонату України з водного туризму на річці Чорний Черемош
17:38

КАТАМАРАНИ ВИХОДЯТЬ НА СТАРТ

Днями рятувальники ЗШР Львівської ОО ТЧХУ взяли участь

у Чемпіонаті України із спортивного водного туризму.

В період з 26 до 29 квітня у селі Дземброня Верховинського району Івано-Франківської області на річці Чорний Черемош відбувся Чемпіонат України із спортивного водного туризму. Участь у цих змаганнях взяли команди з 10 областей України.

Рятувальники з ДСНС спільно з представниками Гірської оперативно-рятувальної служби «ГОРС» також взяли участь у цьогорічних змаганнях. Спільними зусиллями було представлено команду, екіпажі якої змагалися за призові місця у різних етапах турніру.

Залік проводився окремо у різних класах суден: С-2 – катамаран двомісний, С-4 – катамаран чотиримісний та РАФТ-6 – катамаран шестимісний.

В перший день змагань екіпажі змагалися у довгій гонці протяжністю близько 20км, в результаті, якої наша команда на катамаранах класу С-4 зайняла 1 та 7 місце.

Другий день змагань включав етап гонки з проходженням водяних воріт за підсумками якого екіпажі команд на катамаранах класу С-4 зайняли 2 та 10 місце, а на катамарані класу РАФТ-6 – 2 місце.

Заключного дня проведення даного чемпіонату спільними зусиллями було досягнуто високих результатів в короткій гонці «Спринт». На катамарані класу РАФТ-6 команда здобула призове 1 місце, а на катамаранах класу С-4 екіпажами команд було здобуто 1 та 6 місце відповідно.

У підсумку, за результатами змагань команда 2 СЦШР ДСНС України спільно з екіпажем команди Гірської оперативно - рятувальної служби «ГОРС» здобула загальнокомандне призове ІІ місце.