Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2018 » Вересень » 29 » 29 вересня - Всесвітній день серця (ВІДЕО)
13:35
29 вересня - Всесвітній день серця (ВІДЕО)

 

 

СЕРЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

29 вересня відзначається Всесвітній день серця, гасло якого – «Серце для життя».

 

 

 

Серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей українців, і вкрай важливо донести до якомога більшої кількості людей інформацію про способи, які допоможуть знизити цю статистику.

 

Серцево-судинні захворювання охоплюють широкий спектр порушень роботи серця та судин, зокрема, до них належить ішемічна хвороба серця, інсульт, підвищення артеріального тиску (артеріальна гіпертензія), захворювання периферичних артерій, вроджені вади серця, серцева недостатність тощо.

 

Багатьох із цих захворювань можна уникнути завдяки змінам у поведінці та способі життя. Основними факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань є паління тютюну, брак фізичної активності, нездорове харчування та зловживання алкоголем.

 

Як повідомив експерт департаменту охорони здоров’я з кардіології Степан Павлик, щороку у Львівській області реєструється більше 65 тисяч нових захворювань системи кровообігу. Близько 50 тисяч припадає на гіпертонічну хворобу та 25 тисяч - на ішемічну хворобу серця.

 

Одним з найважчих захворювань є гострий інфаркт міокарда (щороку реєструється більше 2 тисяч випадків).

 

Половина пацієнтів лікується в КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр». Для діагностики та лікування цієї хвороби застосовуються сучасні високотехнологічні методи, такі як коронарографія та стентування серцевих судин.

 

Так, у Львівському обласному кардіологічному центрі впродовж 2017 року було проведено 729 стентувань, з них 375 при гострому інфаркті міокарда.

 

Завдяки активному використанню сучасних технологій у 2017 році у Львівській області вдалося знизити рівень смертності від гострого інфаркту міокарда з 0,25 до 0,19 на 1000 населення (фактично вдалося врятувати на 115 людей більше ніж попереднього року).

 

Також значну небезпеку становлять різні порушення ритму, ускладненням яких може бути інсульт.

 

З метою профілактики та лікування використовують як медикаментозні, так і немедикаментозні методи лікування (зокрема, радіочастотну абляцію). Протягом останніх років кількість цих процедур постійно збільшується. Кардіохірурги відділення електрофізіологічних обстежень серця КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр» активно проводять хірургічне лікування порушень ритму і провідності серця. Так, кількість абляцій протягом останнього року зросла більше, ніж в 3 рази.

 

Також в кардіологічному центрі активно проводять операції з аортокоронарного шунтування, що дозволяє відновити роботу серця та покращити якість життя багатьох пацієнтів.

 

 

 

 

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/7439.html

 

Переглядів: 403 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 19.04.2024, 15:04
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 360
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024