ДВА – В ОДНОМУ

У Львові спеціалісти з ВРЗ - занять провели бесіду з бенефіціаріями, - отримувачами ПСП- допомоги.
Вчора в Медико-соціальному центрі Львівської обласної організації ТЧХУ волонтерами програми ПСП , - керівник волонтерської групи з ПСП-Юра Микуш, - було проведено для бенефіціарів програми - вимушених переселенців та їх дітей творче заняття з розпису екоторбинок та бесіду про екологічні цінності.
Видалась нагода цікавого спілкування з учасниками групи на тему роботи Служби розшуку Червоного Хреста та ВРЗ - послуг. Із зацікавленням слухали діти і дорослі коротке ознайомлення з діяльністю Служби розшуку Червоного Хреста України
Головною темою спілкування було: рекомендації Червоного Хреста про те, як запобігти втраті зв'язків з рідними, а також як не загубити одне одного у великому та часто досить небезпечному світі.
Поради ТЧХУ батькам та дітям, як не загубитись в повсякденному житті у мирний час: на вулиці, в парку, домівці/квартирі, екскурсії /подорожі/, евакуації.
Для дітей, - учасників групи, - був організований квест: що потрібно робити, якщо все-таки загубився під час подорожі, в магазині, зоопарку.
Багато дитячих відповідей були правильними.
І головним поставленим завданням і проханням перед дітьми було : розповісти це своїм друзям та меншим рідним. Діти пообіцяли це зробити. Вони гречно подякували Червоному Хресту за корисну інформацію.
А Червоний Хрест у свою чергу подякував дітям за те, що дали обіцянку проводити з і своїм оточенням рекомендації служби розшуку Товариства про те, як не загубитись. Діти будуть виконувати ці рекомендації самі, і передадуть їх своїм друзям і близьким.
Довідково:

З оприлюднених даних службою пошуку дітей в Україні за 2018 рік до поліції надійшло більше 11 тисяч заяв про зникнення дітей. Майже 90% зниклих знаходяться у перші години після зникнення. На щастя,майже всі знайшлися, але 55 дітей залишається ще у розшуку.
Фото - Катерина Крикля
Ніна Добренька,
директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ, відповідальна з питань розшуку
|