Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2020 » Березень » 11 » В Індонезії поліція вилучила у двох ймовірних спекулянтів понад 60 тис. медичних масок
21:33
В Індонезії поліція вилучила у двох ймовірних спекулянтів понад 60 тис. медичних масок

 

ПІДРИВ  ЕКОНОМІКИ

 

 

 

 

 

 

 

В Індонезії поліція вилучила у двох людей понад 60 тис. медичних масок.

 

 

Затриманих підозрюють у спекулятивному скуповуванні масок, оскільки міністр безпеки застосував закон проти осіб, які здійснюють панічну закупівлю для отримання фінансової вигоди.

 

Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.

 

"Поліція в Індонезії вилучила понад 60 тис. масок у двох осіб, яких підозрюють у запасанні товарів. Це сталося вчора, під час двох окремих рейдів", - повідомили в ЗМІ.

 

Вказано, що протягом останніх днів офіцери здійснили кілька рейдів до осіб, які намагалися отримати фінансову вигоду під час спалаху коронавірусу.

 

"Вчора міністр безпеки Індонезії Мохаммад Махфуд заявив журналістам, що поліція буде застосовувати кримінальне покарання проти осіб, які здійснюють панічні закупівлі, і що уряд класифікує поспіх і приховування товарів задля отримання прибутку як акт підриву економіки", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, у Франції із паризьких лікарень викрали понад 8 тис. медичних масок через новий коронавірус.

 

 

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.unn.com.ua/uk/news/1856452-v-indoneziyi-politsiya-viluchila-u-dvokh-ymovirnikh-spekulyantiv-ponad-60-tis-medichnikh-masok

 

Переглядів: 260 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 09.06.2023, 11:41
Webmoney
E957042746057 U511828258153 Z226274508252 R134004408733
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 354
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
alexapostolyuk77
Iv. Stepura © 2023