Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2020 » Жовтень » 6 » Рятувальники Львівщини стали переможцями змагань Кубку України зі спортивного туризму – водний туризм
09:48

ЧЕМПІОНИ ПОВЕЗЛИ КУБОК ДО ЛЬВОВА

Рятувальники пошуково-рятувальної частини загону технічної служби Головного управління

ДСНС України у Львівській області взяли участь у Кубку України зі спортивного туризму – водний туризм.

В нелегкій боротьбі рятувальники Львівщини стали переможцями змагань, виборовши золотий Кубок України зі спортивного туризму – водний туризм.

Змагання відбувались з 1 по 4 жовтня в с. Сокілець Немирівського району на Вінничині на річці Південний Буг.

У класі катамаран-четвірка нашим спортсменам Вадиму Горлову, Ігорю Пушкареві, Віталію Бранцю та Василю Штапінцю не було рівних в даному виді змагань. Також на дистанції слалом представники Львівщини фінішували першими, а в спринті та ралі другими.

У загальному заліку рятувальники зайняли перше місце у класі суден.

Вітаємо переможців змагань, бажаємо наснаги та нових спортивних вершин!