Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2021 » Квітень » 21 » Команда Львівщини виборола золото національного чемпіонату з водного туризму
13:05
Команда Львівщини виборола золото національного чемпіонату з водного туризму

ВОДНИЙ ТУРИЗМ УКРАЇНИ – МАЄ ЧЕМПІОНІВ

19 квітня на річці Черемош, поблизу села Дземброня, що на Івано-Франківщині, завершився

чемпіонат України з водного туризму. Участь у змаганнях взяла команда Львівщини у складі 8 осіб.

Водний туризм – це один із різновидів спортивного туризму, в основі якого лежить подолання маршруту водною поверхнею. Найкращих визначали у дисциплінах слалом, ралі – довга гонка, спринт – коротка гонка та рятувальні роботи.

Збірній Львівщині на змаганнях вдалось вибороти одразу кілька медалей.

Так, у класі човнів катамаран-четвірка (С-4) не було рівних представникам Львівщини Віталію Бранцю, Вадиму Горлову, Олександрі Горловій та Василю Штапінцю.

У змаганнях на одиничних каяках чемпіоном України став Олег Самотій.

Близькими до медалі був також екіпаж катамарану С-2 у складі Романа Багінський та Ігоря Пушкара, які фінішували четвертими.

Зауважимо, водний туризм – не лише популярний вид спорту, а й прикладний, адже часто ним займаються рятувальники-водолази. Сюжет про це можна переглянути за посиланням.

Довідково:

Кістяк Львівської команди, яка завоювала на змаганнях 1-е місце, складався в основному з членів ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» під командою керівника загону Михайла Яворівського.