Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2022 » Січень » 4 » Всесвітній день гіпнозу (World Hypnotism Day)
14:52
Всесвітній день гіпнозу (World Hypnotism Day)

 

ГІПНОЗ – СОН НАЯВУ

 

 

 

 

 

 

 

Відзначається Всесвітній день гіпнозу щорічно 4 січня

 

 

 

Досить загадкове та магічне міжнародне свято відзначають щорічно, починаючи з 2006 року, 4 січня – це Всесвітній день гіпнозу (World Hypnotism Day).

 

Цей день був заснований на честь доктора Джека Гібсона, ірландського гіпнотерапевта, який помер у 2005 році.

 

Джек Гібсон був піонером використання гіпнозу в хірургії понад сорок років. Він стверджував, що провів понад чотири тисячі процедур без анестезії і надихнув кілька поколінь лікарів на практику гіпнозу як у хірургії, так і при лікуванні психосоматичних хвороб. Він також стверджував, що вилікував себе від базальноклітинного раку та хронічного варикозного розширення вен за допомогою самогіпнозу.

 

Головна мета створення Всесвітнього дня гіпнозу – розвіяти численні згубні міфи, що виникли навколо гіпнотизму, вчення про гіпноз. Взагалі, гіпнозом прийнято називати стан високого ступеня фокусування уваги, в якому людина дуже схильна до навіювання. Вважається, що під гіпнозом людина здатна дуже глибоко зосередитися на якійсь одній думці чи відчутті.

 

Насправді, коли людина входить у гіпнотичний транс, їй можна вселити що завгодно. Наприклад, що вона геніальний лікар, спортсмен, учений, винахідник, художник, скульптор, музикант, письменник, співак, композитор, навіть космонавт.

 

Насамперед, це пояснюється тим, що мозкова діяльність загіпнотизованої людини в рази активніша за звичайну. Людина не втрачає контролю над собою, але, якщо захоче, може стати будь-ким. До речі, якщо людина не захоче – загіпнотизувати її не вдасться.

 

Найчастіше в художніх фільмах присутні кадри, на яких людина, яка вийшла з гіпнозу, забуває, що з нею відбувалося в трансі. Треба сказати, що це є правдою, але лише частково. Людина забуває, що з нею відбувалося в момент гіпнозу в тому випадку, якщо гіпнотизер змушує її забути про це або сама людина не бажає нічого пам'ятати про те, що сталося.

 

Ще один цікавий момент. Вченими було доведено, що будь-яка людина піддається самогіпнозу, причому в короткочасний транс людина впадає не один раз на день. Можливо, таким чином наша психіка захищає себе від різних перевантажень? Як знати, як знати...

 

Фото – ілюстративне

За джерелом:

https://celebratoday.com/uk/events/january/04/world-hypnosis-day

 

Переглядів: 284 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Четвер, 25.04.2024, 23:09
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 361
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024