СИМВОЛИ СВІТЛА – СВОЇМИ РУКАМИ

Червонохрестівці разом з бібліотечними працівниками провели на тому тижні
перше заняття з дітьми, на якому вчилися виготовляти свічки – символи світла.


З цього приводу на сторінці команди Львівської ОО ТЧХУ з ПСП у Фейсбуці зазначається: «Відтепер наймолодші мешканці Львова та діти з родин, які вимушено покинули власні домівки, мають можливість отримати психосоціальну підтримку під час заходів на новій локації у міській бібліотеці.
Локація знаходиться за адресою: вул. Героїв УПА, 78, Львівська дитяча бібліотека "Біблес".
Волонтери напрямку психосоціальної підтримки провели перше заняття з елементами творчості для дітей у міській бібліотеці. Виготовлення свічок – не лише корисний творчий процес, якій допомагає задіяти моторику та допомагає покращити взаємодію між учасниками.
Створюючи власноруч символ світла, надії та віри у краще майбутнє, діти мали можливість заспокоїтися, відчути позитивні емоції та знайти власні способи подолання стресу у сьогоденному складному для багатьох мешканців України житті».

Фото – волонтерів
За джерелом:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=654134643183431&set=pcb.654135289850033
|