м. Львів

Товариство Червоного Хреста
Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Наш форум » Питання – відповідь (Дискутуємо, радимось, впроваджуємо)
Питання – відповідь
ОлексаДата: Понеділок, 05.11.2012, 12:51 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 1
Статус: Offline
Як Інтернет допомагає Вам ширше пізнавати можливості Червоного Хреста?

ІспанецьДата: Понеділок, 12.11.2012, 00:19 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
З сайту Личаківської РО ТЧХ м. Львова я дізнався десь місяць тому про Іспанський Червоний Хрест, який допомагає бідним у своїй країні.Побачив відеоролик, як іспанська сім"я готує омлет з одного яйця. І що б з цими безробітними би сталось, якби не Червоний Хрест!Ось так поміркував над цим усім, що побачив на сайті, у навколишньому суспільному житті в Мадриді, та й вирішив повернутися назад у Львів, хоч в Іспанії я вже четвертий рік. Дома сподіваюсь здати екзамени екстерном за середню школу і піти здобувати вищу освіту, щоб у майбутньому не бідувати, і не чекати на пожертви від Червоного Хреста, чи то Іспанії, чи то України.

ОлексаДата: Понеділок, 12.11.2012, 00:34 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 1
Шановний друже! Хоч Ви і звернулися до нас інкогніто, але дякую за Ваш відгук. Радію, що знайшли правильне рішення - повернутися додому. І в цьому в якійсь мірі посприяв наш сайт. Будете у Львові, заходьте в офіс Личаківської РО ТЧХ м. Львова (вул.К.Левицького, 71), розкажете про своє життя в Іспанії.

kleo2004Дата: Четвер, 11.12.2014, 22:18 | Повідомлення # 4
Рядовий
Доброго дня! Мене цікавлять курси масажу та першої медичної допомоги! Яка ціна і скільки місяців навчання?

StepanДата: Неділя, 01.02.2015, 20:49 | Повідомлення # 5
Рядовий
Я шукаю Лялюка Семена Ільковича 1923-го року народження з с.Наконечне Яворівський р-н Львівська обл., якого вивезли до Німеччини і він не повернувся , а там одружився і міг перейти на прізвище Німкині. Якщо хтось щось знає прошу звертатися , є ще фотографія, якщо потрібна.

Форум » Форум » Наш форум » Питання – відповідь (Дискутуємо, радимось, впроваджуємо)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Понеділок, 20.11.2017, 06:56
Webmoney
E957042746057 U511828258153 Z226274508252 R134004408733
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 304
Пошук
Статистика
Iv. Stepura © 2017Хостинг від uCoz