Головна » 2012 » Липень » 23 » Лучники ЛНМУ імені Данила Галицького – візьмуть участь у ХІІІ літніх Параолімпійських іграх у Лондоні

ДО  НОВИХ  ПЕРЕМОГ

З 27 липня до 12 серпня 2012 року у Лондоні відбудуться Олімпійські ігри,

після чого з 29 серпня до 9 вересня пройдуть Параолімпійські ігри.

У ХІІІ літніх Паралімпійських іграх 2012 року українські паралімпійці братимуть участь у 12 видах спорту (веслування академічне, велоспорт, волейбол сидячи, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг, плавання, стрільба кульова, стрільба із лука, фехтування на візках, футбол ДЦП).

Від спортивної секції паралімпійської стрільби з лука ЛНМУ ім. Данила Галицького ліцензії на участь у зазначених іграх вибороли чоловіча команда у складі Чайки Романа, Чопика Тараса та Копія Юрія, а також в особистій першості Дзьоба Роксолана та Назар Павло (блочний лук).

Варто відзначити, що у 2011 році національні збірні команди з паралімпійських видів спорту завоювали 193 медалі, з них на чемпіонатах світу - 23 «золотих», 19 «срібних», 18 «бронзових» нагород; на чемпіонатах Європи -  51 «золоту», 48 «срібних», 34 «бронзових» нагороди.

У цьому році спортсмени брали участь у Чемпіонаті світу, Чемпіонаті Європи та 24 кубках світу і міжнародних змаганнях з літніх  паралімпійських видів спорту, на яких здобули 46 «золотих», 32 «срібні» та 26 «бронзових» медалей.