м. Львів


Личаківське представництво Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-18 з 18 повідомлень
18. Ярослав Рогоцький   (11.09.2011 20:17)
0  
Ярослав Рогоцький (м.Львів,11.09.2011).Шановні працівники Червоного Хреста! Вітаю Вас з відкриттям сайту! Бажаю ще більшого успіху у вашій нелегкій праці, ще більшого висвітлення широкої тематики проблем суспільства! Бажано висвітлювати питання Вашої тематики на різних мовах (англійській, німецькій польській); гадаю до цієї благородної справи повинні також долучитись наші зарубіжні партнери та гості. Щиро бажаю Вам наснаги у Вашій благородній справі.

17. Іван м.Львів   (11.09.2011 15:04)
0  
Шановні працівники Червоного Хреста! Вітаю Вас з відкриттям сайту! Бажаю ще більшого успіху у вашій нелегкій праці, ще більшого висвітлення широкої тематики проблем суспільства! А також бажаю всім працівникам натхнення, успіху у роботі, а найголовніше - міцного здоров'я!

16. Галина (м.Біла Церква)   (31.08.2011 16:59)
0  
Народна мудрість каже: "На дерево дивись, як родить, а на людину, як робить." Я думаю що по наповненю вашої веб-сторінки, можна здогадуватись про високі та якісні показники вашої роботи на ниві милосердя. вітаю! Так тримати!

15. Людмила Рогова (г. Днепропетровск)   (30.08.2011 16:33)
+1  
Поздравляем с открытием сайта и Вашими первыми шагами в этом ! Мы добавили Вас на нашу страничку «Друзья сайта», ждем и от вас таких же действий. А то , что Ваш сайт игнорируют некоторые влиятельные организация - не страшно, главное Ваше стремление работать. Удачи Вам !

С уважением, Людмила Дмитриевна Рогова, председатель РО ОКК Бабушкинского района г.Днепропетровска

14. Василь Гурмак,   (29.08.2011 21:07)
+1  
Друзі ! Дякую за привітання з присвоєнням мені звання
"Заслужений діяч мистецтв України". Буду і надалі, як член Президії
Правління РО ТЧХ Личаківського району м. Львова, докладати всіх зусиль
до процвітання нашої культури, мистецтва, молоді. Що навчиться Іванко,
того не навчиться Іван. Вітаю вас з наступаючим Днем Знань - 1 вересня
! Успішності, і ще раз успішності на ниві і освітянського милосердя
також !
Василь Гурмак,
професор ЛНАМ, Заслужений діяч мистецтв України

13. Гарматій Петро   (24.08.2011 14:13)
+1  
Вітаю з Днем Незалежності України, шановні червонохрестівці !
Бажаю успішного діалогу з читачами новоствореного сайту, особливо з
тими, у котрих гаманці тріскаються від грошей. Це люди особливі. Але і
їм притаманне милосердя.
Успіхів ! Сміливості ! Нестандартних рішень ! Популярності і поваги
відвідувачів вашого нового сайту !
Петро Гарматій, почесний зв»язківець України",ветеран української і Львівської пошти

12. Роман (м.Львів)   (23.08.2011 13:04)
0  
Вельмишановні працівники Червоного Хреста!
Вітаю Вас з 20-ти річчям Незалежності Украіни!

Святкуючи разом з вами, від душі бажаю міцного здоров’я,
гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України та
успіхів у подальшому розвитку сайту, який Ви зареєстрували
у цьому місяці.

Роман, м.Львів.

11. Ростик   (19.08.2011 12:01)
0  
Добрий день, працівники Товариства Червоного Хреста! Вітаю вас з новим сайтом в Інтернеті, бажаю успіхів і виходу на великі орбіти. Чому на сайті багато чужої реклами? А де ваша? Соціальна? Вона була би завершальним штрихом у формуванні оригінального обличчя сайту

10. Валентин (м. Львів)   (18.08.2011 01:13)
0  
Мої найкращі вітання усім співробітникам з нагоди створення сайту Личаківської районної організації ТЧХ!
Радий, що шановному п. Олександру таки вдалося неймовірними зусиллями запустити цей проект у Світову мережу Інтернету!
Сподіваюся, що сайт буде безвідмовно і стабільно працювати на користь людям! Попереду ще багато роботи... І цікавих відкриттів!
Усіього Вам усім найкращого!

9. Gor(Lviv)   (17.08.2011 17:12)
0  
Шановні жниварі ниви Милосердя ! Вітаю вас з відкриттям свого нового сайту ! Бажаю успіхів на цій твердій кам"янистій ниві, яка все не зменшується і потребує більшого і більшого числа свіжих ентузіастів і волонтерів

8. Андрій(м.Львів)   (16.08.2011 21:52)
0  
Шановні червонохрестівці! Вітаю Вас з виходом у "світову павутину".У фотоальбомі я знайшов і своє фото, як учасника посвяти пасок для знедолених.Успіхів Вам у праці, співпраці і всіляких гараздів.

7. Хмарская Елена (г.Сургут, РФ)   (16.08.2011 17:53)
0  
Здравствуйте, Ирина, Александр и все-все ваши помощники и соратники!

Привет передаю Львовчанам от ваших земляков - украинцев, что проживают сейчас здесь, на Оби, в Сургуте и других северных городах.
При помощи Интернета они поддерживают связь с родственниками и родной стороной. Им будет очень приятно прочитать о Лычаковской Организации Красного Креста.

В связи с этим вопрос, а вернее, просьба. Возможно ли дублировать материалы сайта на русский язык? У многих смешанные браки, либо дети растут русскоязычные и украинский язык понимают не очень хорошо. Было бы здорово, если б ваш замечательный сайт можно было читать и по-русски!

6. Славік(м.Львів)   (16.08.2011 15:31)
0  
Шановні працівники Личаківської РО ТЧХ!
Вітаю з відкриттям нового сайту в інтернеті,бажаю актуальної тематики,активних відвідувачів і поступів на ниві милосердя...

5. Газета «Шанс» (м. Львів)   (15.08.2011 21:51)
0  
Раді бачити Вашу сторінку в інформаційному просторі Інтернету. Нехай її поступ буде упевненим, стратегія – продуманою, а довір’я читачів – високим! Доброго Вам здоров’я, нових цікавих задумів у невичерпній криниці творчості для майбутніх злетів!
Тішимося з того, що наш багаторічний соціальний партнер, яким є тринадцятий рік поспіль Личаківська районна організація Товариства Червоного Хреста м. Львова, у співпраці з Львівським міським центром зайнятості робить для найбільш потребуючих краян добру справу – допомагає сиротам, немічним і самотнім людям похилого віку долати щоденні життєві випробування. Сподіваємося, що ці питання будуть широко висвітлюватися, а новостворений сайт наповнять актуальна інформація та корисні поради.
Цікаві пізнавальні матеріали нового сайту ми готові розмістити на сторінках інформаційного вісника Львівського обласного центру зайнятості «Шанс».
Тож співпрацюймо разом на ниві соціального захисту краян, сміливо заносьте нашу електронну адресу у свою рубрику «Друзі сайту»!

4. Анатолій Сохнич (м. Львів) - 1/3   (14.08.2011 18:35)
0  
Добрий день!
Вітаю Вас, працівники Личаківської РО ТЧХ, з відкриттям власної веб-сторінки!
На мій погляд, вся інформація, яку ви подаєте, і збираєтеся подавати, цікава і заслуговує на увагу. Зі свого боку, як мешканець Личаківського району м. Львова і червонохрестівець з великим стажем, маю для Вас пропозицію: нещодавно у світ вийшов двотомник «Невідомий Александров», яку ми з братом написали у співавторстві. На його сторінках зображено дитинство і юність всім нам відомого академіка Анатолія Петровича Александрова.

3. Анатолій Сохнич (м. Львів) - 2/3   (14.08.2011 18:34)
0  
(продовження)

Народився він у м. Таращі Київської губернії, закінчив Київський університет, наукову діяльність почав в Україні. В 1920 р. він побував на фронтах громадянської війни: воював у лавах війська барона Врангеля в Криму і в Таврії, став кавалером трьох бойових орденів св. Миколи-Чудотворця, чудом уник більшовицького розстрілу, повернувся в Київ додому, і так спланував своє життя, що згодом став видатним вченим-атомником, був тричі нагороджений званнями Героя Соціалістичної Праці, дружив сім’ями з Курчатовим, а після його смерті в 1960 р. очолив Інститут ядерних досліджень ім. Курчатова. Був президентом Академії Наук СРСР. Заздрісники приточують його світле ім’я до Чорнобильської катастрофи, але ні до її виникнення, ні до її наслідків – академік Александров не мав жодного відношення.

2. Анатолій Сохнич (м. Львів) - 3/3   (14.08.2011 18:34)
0  
(продовження)

На мій погляд, життя цієї людини може бути взірцем для наслідування молодим людям, які обирають зараз для себе шляхи у майбутнє. Для нинішніх же пацієнтів Товариства Червоного Хреста його біографія – це приклад мужності при будь-яких обставинах, якими би вони важкими не були.
Якщо у вашій Світлиці «Калина – UA», яку ви заявили, буде місце і для літературних творів, я готовий надати деякі уривки зі свого двотомника для публікації.

Анатолій Сохнич, доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою управління земельними ресурсами ЛНАУ

1. Елена (г. Сургут, РФ)   (12.08.2011 12:11)
0  
Здравствуйте, Ирина!
Извините за задержку с ответом - насыпалось столько писем в почту, что еле все разгребла. Зашла к вам на сайт - начало положено! О Красном Кресте должны знать! Поздравляю!

1-18

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *:
Вівторок, 18.06.2024, 08:11
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
alexapostolyuk77
Iv. Stepura © 2024