Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2012 » Жовтень » 19 » Офіційні вісті: звіт про засідання Президії Правління Львівської ОО ТЧХ України 18 жовтня 2012 р., - ч. ІУ.
16:46
Офіційні вісті: звіт про засідання Президії Правління Львівської ОО ТЧХ України 18 жовтня 2012 р., - ч. ІУ.

           ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ


   Четвертим питанням Порядку Дня, яке 

   розглянула Президія  Правління  Львівської ОО 

   ТЧХ України 18 жовтня п.р., була фінансова

        діяльність та використання  бюджетних

        коштів у Миколаївській,  Сокальській, 

        Ст. Самбірській, Мостиській РО ТЧХУ».

        Про це  доповідала головний  бухгалтер

        Львівської ОО ТЧХ України Олена Бєляєва 

         (на знімку).

 

Фрагменти доповіді головного бухгалтера Львівської ОО ТЧХ України Олени Бєляєвої: 

«Про стан фінансової діяльності та використання  бюджетних коштів у Миколаївській, Сокальській,

Ст. Самбірській, Мостиській РО ТЧХУ».


   Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста на протязі 2012 року працює, згідно статутних завдань Товариства, плану основних заходів та плану засідань Президій Правління.

    Працівниками обласної організації ТЧХ були здійснені виїзди на місця з метою підготовки питань на засідання Президії Правління, ознайомлення з роботою організацій ТЧХ та надання методичної і практичної допомоги: в Миколаївську РО (голова Буфан Л.О.), Сокальську РО (голова Поліха Л.Т.), Старосамбірську (голова Тимчак 1.1.) та Мостиську РО (голова Рабій О.І.) районні організації Товариства.

Миколаївську  районну організацію ТЧХ очолює голова Буфан Л.О., котра працює на посаді з вересня 2000 р. У штаті РО ТЧХ працює 3 медичні сестри, к-ть ставок - 2,75. Приміщення складається з 2-х кімнат, банку речей. На балансі Миколаївській РО ТЧХ рахується автомобіль "Таврія".

Населення району становить 63,4 тис. населення. Планові завдання на 2012 рік становлять З0 420,00 грн. За 9 місяців 2012р. план виконано на 61,2 %, що є гіршим показником у порівнянні із 2011 р. (виконання плану становило 69,2%).

 Районна організація працює згідно плану роботи. Проведено 2 засідання президії / 10.02.2004., 12.04.2004./ Однак є певні недоліки. Приміщення МРО ТЧХ потребують покращення матеріально-технічної бази /меблі, комп"ютер, канцтовари/.

Сокальську районну організацію ТЧХ очолює голова Поліха Леся Тимофіївна з червня 2004 року. Населення району налічує 93,67 тис. чол. План виконання членських внесків за 9 місяців 2012 р. складає 68,35% при річному плані — 44960,00 грн. Фінансова звітність подається вчасно і у належному вигляді.

В районній організації зайнято 4 ставки медичних сестер Червоного Хреста. Головою створені 90 первинних організацій, 40 з них знаходяться в містах, а 50 - в сільській місцевості. Заведені книги обліку первинних організацій. Кількісь членів Товариства складає - 13,57 тис.чол.

Організація працює, згідно плану основних заходів та плану засідань. Завдяки зусиллям голови районної організації ТЧХ, її авторитету, в районі проводяться широкомасштабні акції допомоги населенню.

У Сокальській РО ТЧХ працює медико-соціальна кімната, банк речей, приміщення організації в доброму стані, облаштоване комп»ютером, факсом, телевізором.

Старосамбірську РО ТЧХ очолює голова Тимчак Ігор Іванович з червня 2001 року. У місті створені 39 первинних організацій, кількість населення району складає 78260 чол.

План по членським внескам на 2012 р. складає - 30060,00 грн. Станом на 01.10.12 - виконання плану становить 44,8%, що є більшим у порівнянні з 2011р. на 1,4%. Фінансова звітність ведеться добре та подається у належному вигляді та у визначені терміни.

У 2012 р. завдяки співпраці з районним Територіальним центром по обслуговуванню одиноких, було отримано допомогу від Баварського Червоного Хреста у вигляді одягу, перев’язувальних матеріалів та інвалідних візків.

В Старосамбірській МО ТЧХ працюють 3 медсестри, під опікою яких є 170 осіб. Приміщення організації є в задовільному стані, також є невеличке складське приміщення. Існує проблема із устаткуванням офісного приміщення, бракує офісної техніки та меблів. Також недоліком є недостатній % охоплення населення.

Мостиську районну організацію ТЧХ очолює голова Рабій Оксана Іванівна. Працює на посаді з квітня 2003 р. У штаті РО ТЧХ працює 3 медичні сестри. Районна організація складається з 39 первинних організацій. Населення району становить 57,4 тис. населення. Планові завдання на 2012 рік становить 27550,00 грн. За 9 місяців 2012р. план виконано на 39,7 %, у порівнянні із 2011р. (виконання плану становило 68%), виконання плану є набагато гіршим.

Причиною невиконання планових завдань є зниження населення, погіршення роботи в первинних організаціях.

Фінансова звітність подається не вчасно, що погіршує показники роботи ЛООТЧХ.

Катастрофічною є ситуація із офісним приміщенням. Наразі Мостиська РО ТЧХ займає кімнатку у приміщенні районної бібліотеки разом із районним Військоматом.

 Не вчасно подається відповідна інформація в ЛОО ТЧХ. У планах роботи терміни виконання відсутні або вказані не конкретно. Обласною організацією ТЧХ заплановано проведення планових перевірок на місцях з наданням методичних рекомендацій по покращенню ведення звітної документації та обліку матеріальних цінностей.

 

Довідка: після обговорення даного питання, Президія Правління Львівської ОО ТЧХ України прийняла одноголосно відповідну Постанову, спрямовану на усунення виявлених недоліків.

 

Фото – Ірини Апостолюк

        Прес – служба Львівської обласної організації  ТЧХ України

 

Переглядів: 844 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 22.07.2024, 04:43
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024