З ДУМОЮ ПРО ОБОРОНУ ЛЬВОВА
Інформаційно-практичний Центр безпеки міста
в середньому відвідує 150 осіб у день. В управлінні
внутрішньої політики міста повідомили: на
військові навчання від початку роботи Центру
записалось понад 300 осіб.
До роботи в Центрі підготовки до оборони міста долучаються також - Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Усі навчання є безкоштовними, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Від початку роботи Інформаційно-практичного центру безпеки міста на курси з військової підготовки записалось понад 300 осіб. Вже організовано окремі виїзди груп на такі навчання серед працівників ЛКП, підприємств, студентів, тощо.
Також понад 250 осіб пройшли навчання щодо елементів самозахисту, більше 350 осіб відвідали практичні заняття з надання домедичної допомоги. Також для понад 150 осіб організовано професійні тренінги з психотерапевтами.
«Середня відвідуваність Центру в день становить 150 осіб. В більшості мешканці звертаються за інформацією щодо можливості відвідування тих чи інших навчань», – розповіла Оксана Крутій, в.о. начальника управління внутрішньої політики ЛМР.
Нагадаємо, Інформаційно-практичний центр безпеки міста працює щодня з 10:00 до 20:30 год у наметі на площі Ринок. Кожен охочий може отримати інформацію із таких напрямків: екстрена медицина; основи самозахисту; основи військової справи; цивільна оборона.
Про тренінги та лекції можна дізнатися безпосередньо у Інформаційно-практичному центрі безпеки міста. Усі заходи є безкоштовними.
«Від завтра до нас долучається Медичний університет. Студенти будуть проводити 7-денні курси. Ці курси будуть щодня в одній і тій же годині ввечері. Графік зараз узгоджується. Теми будуть різними», – додала Оксана Крутій.
Тематичний план занять:
- Алгоритм надання невідкладної долікарської допомоги. структура аптечки (цивільна, воєнна).
- Види кровотеч. Методи їх зупинення.
- Переломи. Вивихи. Розтягнення. Транспортна іммобілізація. Методи транспортування.
- Десмургія (види пов’язок, їх ситуаційне застосування).
- Опіки (хімічні, термічні). Отруєння. Електротравма. Обмороження.
- Штучна вентиляція легень (алгоритм, методи, види). Непрямий масаж серця (вікові особливості
застосування).
- Проникаючі поранення (кулеві, ножові). Пневмоторакс.
Також до роботи Центру долучився Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.
«До нас долучився Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Щоп’ятниці там працює присохлого-тренувальний центр, де розповідають, що робити під час пожежі.
До цих навчань ми почали залучати школи. Вже цієї п’ятниці учні 3-х класів школи №65 відвідають навчання, ознайомляться з університетом та в ігровій формі навчаться правильної поведінки під час пожежі.
Також щосереди до нас в Центр на пл. Ринок приїжджає пожежна машина. На практиці відвідувачам пояснюють небезпеку пожеж та можливості їх уникнення», – зазначила Оксана Крутій.
Нагадаємо, у Інформаційно-практичному центрі безпеки міста усі послуги є безкоштовними.
Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги здійснюються разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним Хрестом.
Практичний курс військової підготовки можна пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. У четвер та п’ятницю проводяться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.
Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводять представники спортивних організацій, федерацій, шкіл.
Участь у заходах – лише за попередньою реєстрацією. Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції.
Наша довідка:
Інформаційно-практичний центр безпеки міста:
Час роботи: 10.00 год – 20.30 год;
площа Ринок, 1.
Тел.: (032) 297-55-51, 297-55-52;
Е-mail: safecity.center@gmail.com
web: www.safe-city.com.ua».
Фото – Ірини Апостолюк
Джерело:
http://dyvys.info/suspilstvo/informatsijno-praktychnyj-tsentr-bezpeky-mista-schodnya-vidviduje-150-osib.html
|