ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ
Сьогодні, 17 червня, міжнародна спільнота
відзначає Всесвітній день Боротьби з таким
явищем, як опустелюванням та посухами,
передає УНН
17 червня 1994 року була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році, згідно із Законом України від 04 липня 2002 року № 61-ІV.
В рамках Конвенції, опустелювання розглядається не як процес утворення пустель, а як будь-яка деградація земель під впливом природних чи антропогенних чинників. На сьогодні, сторонами Конвенції є 193 країни світу.
Цього року цей день проходить під гаслом: “Збережемо Землю! Відновимо землі! Разом!”.
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами покликаний звернути увагу людей на необхідність міжнародного співробітництва для ефективної боротьби з опустелюванням та посухами в природі.
Цей процес змушує бити тривогу багатьох вчених, оскільки він загрожує навколишньому середовищу нашої планети. Опустелювання загрожує здоров’ю і благополуччю понад 1 млрд людей.
Довідково:
Україна вже півстоліття, як за визнанням вчених, вступила в режим опустелювання. Насаджування лісів, якими займаються у багатьох молодіжних організаціях Червоного Хреста – це вагомий внесок у зупинці цього процесу. В Європі спостерігаються аналогічні процеси, у зв'язку зі змінами клімату. Тож Німецький Червоний Хрест, наприклад, для свого молодіжного крила організовує останнім часом спеціальні конкурси, які спрямовані на вироблення у нинішнього покоління розуміння, що вода – це основа нормального життя, і до неї треба ставитися з якомога більшою увагою.
Фото – з відкритих джерел в Інтернеті
Джерело:
http://www.unn.com.ua/uk/news/1579940-17-chervnya-vsesvitniy-den-borotbi-z-opustelyuvannyam-ta-posukhami
|