Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2016 » Листопад » 23 » За кожне життя разом: прискорення до мети «90-90-90»
22:11
За кожне життя разом: прискорення до мети «90-90-90»

 

ТУРБОТА

 

 

       

       За кожне життя разом:

       прискорення  до мети «90-90-90»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні реформування системи охорони здоров'я України відображає готовність Уряду України покращувати стан здоров'я населення, зокрема в контексті протидії ВІЛ/СНІДу. Глобальна мета боротьби «90-90-90» полягає в тому, щоб до 2020 року 90% ВІЛ-інфікованих знали про свій діагноз, 90% з них - отримали лікування, а 90% цих людей мали понижене вірусне навантеження.

 

«Наша спільна діяльність спрямована, як на створення необхідної законодавчої бази, так і на вирішення конкретних проблем громадян, незалежно від їхнього ВІЛ-статусу. Пріоритетні напрями діяльності МОЗ України у цьому контексті – рівний доступ населення до лікувальних та профілактичних послуг, у тому числі представників груп підвищеного ризику», – звернулася до учасників конференції у своєму вітальному слові Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров’я.

 

«В Україні створюється система громадського здоров’я, як ресурс для національної безпеки, засіб, що дозволяє людям жити благополучним, продуктивним і якісним життям», – відмітила Оксана Сивак.

 

Науково-практична конференція - стратегічно важливий форум національних та міжнародних експертів для підготовки рекомендацій щодо пріоритетних напрямків діяльності для припинення епідемії ВІЛ-інфекції в Україні, як загрози громадському здоров’ю до 2020 року.

 

«Україна входить до 30 країн світу, успіхи і провали яких у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції мають вплив на всю глобальну відповідь на СНІД. Саме тому дуже важливим є те, щоб боротьба зі СНІДом залишалась серед національних пріоритетів. Розуміючи, що в умовах економічної кризи та військових дій на сході країни, гуманітарні питання виходять на передній план, ми бачимо і високо оцінюємо значні досягнення і політичну волю України у подоланні СНІДу до 2030 року відповідно до міжнародних зобов'язань викладених у Політичній декларації 2011 року», – сказав Луіс Лоурес, Заступник Виконавчого Директора ЮНЭЙДС.

 

На сьогодні ключова роль у протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу відведена міжсекторальному стратегічному партнерству держави, донорів та громадянського суспільства.

 

«Конференція 2016 року є своєрідним та логічним завершенням дуже продуктивного року. Збільшення у 2017 році загального бюджету на охорону здоров’я на рекордних 2 млрд гривень, а частки на ВІЛ/СНІД з 367 до 851,5 млн», – відмітив Дмитро Шерембей, Голова Координаційної ради БО «Мережа ЛЖВ».

 

«Не зважаючи на той факт, що в Україні проживає найбільша у регіоні Східної Європи та Центральної Азії кількість людей, що живуть з ВІЛ, за останні роки, завдяки партнерству держави та громадянського суспільства та значному внеску міжнародних донорів, країні вдалося створити успішну систему послуг з ВІЛ, яка базується на принципах громадського здоров’я», – зазначила професор Наталія Нізова, Генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України.

 

Заступник голови КМДА Миколи Поворозник відмітив, що Київ готовий до прискореного подолання епідемії ВІЛ-інфекції у мегаполісі.

 

Конференція поставить перед учасниками конкретні завдання - визначити місце України в контексті глобальної стратегії прискорених заходів із подолання епідемії ВІЛ-інфекції, підсумувати проміжні результати реалізації чинної національної політики боротьби з епідемією ВІЛ-інфекції в контексті державних реформ та курсу на євроінтеграцію та розробити рекомендації щодо дієвих механізмів забезпечення сталої відповіді на епідемію ВІЛ-інфекції в Україні в сучасних умовах.

 

Довідково:

 

Близько 450 учасників – експертів міжнародного рівня з України, Нідерландів, Польщі, Казахстану, Молдови представлять останні практичні напрацювання та поділяться досвідом у сфері лікування та профілактики ВІЛ/CНІДу, обговорять ключові напрями. Зокрема, визначення ефективних моделей надання ВІЛ-послуг, у тому числі моделі фінансування, децентралізації та в контексті реформування системи громадського здоров’я, що слугуватиме оптимізації схем лікування та розширення доступу.

 

 

 

Фото - Прес-служби МОЗ України

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/moznews/5472.html

 

Переглядів: 504 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Неділя, 16.06.2024, 08:02
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024