СИЛАЧ
Завдяки своєму винаходу цей чоловік у похилому віці
навчився гнути… цвяхи. І допомагає тепер поправити
здоров'я бійцям, що повернулися із зони збройного
конфлікту, що вже три роки триває на Донеччині
Миколі Муравейчику в п’ятдесят років заманулося зігнути цяха. Ні, не за допомогою спеціальних інструментів чи обладнання, а голіруч.
І щоб ви думали?
- “Ходімо, побачите”, - запрошує до спортивної зали.
Ой, леле, та тут ціла виставка незвичних експонатів: грошове дерево, покручені форми, подібні до спіралей, щось на кшталт серця і навіть робот. Усе - із металевих цвяхів, пластин і прутів.
“Навіщо?” - дивуюся.
“Це не самоціль, - пояснює, - а так би мовити - суміжний продукт. Я завжди дружив із металом, але ніколи не був Гераклом. А в 50 років захотілося зробити щось таке, щоб усі ахнули. Точніше довести: кожен може стати силачем - у будь-якому віці. Не вірите? Дивіться”.
Микола Муравейчик бере металевого цвяха і без надзусиль починає накручувати на металевий стержень. Намагаюся повторити трюк. Дзуськи.
“Не переймайтеся, - заспокоює. - У вас також вийде. Просто трішки треба докласти зусиль і терпіння. Півтора місяця регулярних тренувань на моєму тренажері й ви також гнутимете цвяхи. Гарантую”.
На стіні - два дерев’яні бруски з багатьма отворами. Микола вставляє дві конусоподібні палиці й починає стискати руками - щосили. І так - п’ятнадцять хвилин. Із невеличкими перервами.
“Все, на сьогодні досить, - усміхається. - Наступне тренування - завтра. Якщо дотримуватиметесь моєї методики й рекомендацій, через 30 - 45 днів відчуєте силу в руках... Відтак зігнути металевого цвяха для вас буде, що плюнути. Секрет простий: мій тренажер допомагає гартувати передусім сухожилля. Всі - від гомілкостопу до голови. Тому й назвав його “Сухожил”. Спершу випробував на собі. Ефект вражаючий: у 54 роки легко згинаю металеві цвяхи та прути”.
Відтепер унікальний винахід пана Муравейчика використовують для реабілітації спортсменів та учасників збройного конфлікту на сході України.
Історія кожного пацієнта вражає. У перспективного футболіста - пошкоджено меніск. Лікарі наполягали на операції. Інакше, переконували, про великий спорт доведеться забути. Юнак же досі грає. Без оперативного втручаяння.
“Він відновив здоров’я завдяки регулярним тренуванням на моєму тренажері, - пояснює Микола. - А скільки учасників збройного конфлікту на сході України після поранення зміцнили фізичні та психологічні сили?! Костянтину Давиденку ворожа куля влучила в шию. Про повернення на передову не могло бути й мови. Так казали лікарі. А через півтора місяці члени медкомісії не змогли відмовити відважному воїну - жодних претензій та зауважень до стану здоров’я. То не диво, а наслідок наполегливої цілеспрямованої праці над собою. П’ятнадцять хвилин - три, а ще краще п’ять днів на тиждень. Хіба це багато? Ні. Зате результат - вражає”.
Cвій винахід Микола Муравейчик запатентував в Україні та сертифікував у Євросоюзі. Відтепер охоче допомагає усім - учасникам збройного конфлікту на сході України, спортсменам, людям з особливими потребами. І навіть тим, хто не має проблем зі здоров’ям. Натомість просто хочуть бути сильними. Без вікових обмежень.
“А сила, - підсумовує співрозмовник, - це і є здоров’я. Тренування на тренажері зміцнюють не тільки сухожилля, а й весь організм - від голови до п’ят. Ви просто переставляте палиці, вище чи нижче, знову стискаєте їх руками. Що відбувається? Працюють інші групи м’язів і сухожиль”.
Автор - Володимир ІСАЄВ, Експрес
Фото – з відкритих джерел в Інтернеті
За джерелом:
http://expres.ua/news/2017/06/27/249450-trenazher-linyvyh-vynahid-zapatentovano-ukrayini-sertyfikovano-yes
|