ЗАПОБІГТИ ДУШЕВНИМ ТРАВМАМ
Інформаційний портал «Одесская жизнь» опублікував нещодавно
зарисовку про Тетяну Волошину, голову Київської РО м. Одеси ТЧХУ
Ще до того, як Тетяну запросили на роботу в Червоний Хрест, вона прагнула допомогти кожному, хто звернувся до неї за допомогою або потрапив в біду. Пропрацювавши 15 років реанімаційною медсестрою в кардіологічному відділенні лікарні Водників, будучи в декреті, жінка поступила в Одеський Національний Медичний Університет ім. І.І. Мечникова і вивчилася на психолога.
Сьогодні Тетяна надає психологічну підтримку сім'ям-переселенцям, пораненим бійцям в зоні збройного конфлікту на сході України, ВІЛ-позитивним дітям та підліткам, ув'язненим у жіночій виправній колонії №74, дітям-сиротам, а також людям похилого віку, інвалідам та паліативним хворим, яким «сестри милосердя» надають ще першу допомогу і немедичний догляд на дому. Іноді доводиться працювати і з родичами паліативних хворих.
«Коли в будинку є лежача вмираюча людина, перебувати поруч дуже важко, - пояснює психолог. - Багато хто цього не витримує і одержує психологічну травму, з якою неможливо впоратися самостійно».
Боротися з наслідками психологічних травм і стресом Тетяна також допомагає переселенцям і демобілізованим воїнам.
«Щоб допомогти їм адаптуватися до мирного життя і поправити деструктивну поведінку, ми проводимо психологічні тренінги та арт -заняття», - пояснює Тетяна.
Для дітей вимушених переселенців Червоний Хрест влаштовує свята, возить їх на концерти та інші культурно-масові заходи.
Кожного свого підопічного Товариство забезпечує гуманітарною допомогою, від продуктів харчування і одягу до дитячих іграшок і памперсів, а іноді й побутовою технікою. Фінансування на реалізацію проекту ніхто не виділяє, тому свою місію співробітники Червоного Хреста здійснюють виключно за рахунок членських внесків, які розповсюджують «сестри милосердя», поширюючи марки "Членський внесок" в різних установах та організаціях м. Одеси.
Фото – www.odessa-life.od.ua
За джерелом:
http://odessa-life.od.ua/article/8668-Socialnyy-rabotnik-eto-ne-professiya-eto-prizvanie
|