ДОГОВІР ПРО ПАРТНЕРСТВО
В Об’єднаних Арабських Еміратах відкрили
Центр реабілітації за методом українського професора
Днями в Об’єднаних Арабських Еміратах офіційно відкрили Центр лікування та реабілітації за методом професора Козявкіна на базі Cambridge Medical & Rehabilitation Center.
Також підписали договір про партнерство, за умовами якого відкриють мережу аналогічних реабілітаційних центрів по методу проф. Козявкіна не лише в ОАЕ, а й інших країнах Близького Сходу.
Проект впроваджено сумісно з міжнародними партнерами CambridgeMedicalandRehabilitationCenter, одним із провідних закладів надання допомоги в сфері медичної реабілітації в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Медична група Cambridge працює згідно американських стандартів, на даний момент має філії в Аль Айні, Дубаї та Абу-Дабі. Лікарі та фізіотерапевти із CambridgeMedical&RehabilitationCenters (ОАЕ) спершу пройшли дистанційний курс лекцій навчальної програми «CerebralPalsyTreatmentProgrammeUsingProfessorKozyavkinMethod», а потім проходили практичне навчання по методу Козявкіна в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавці.
Центр спеціалізуватиметься на наданні допомоги дітям з дитячим церебральним паралічем та іншою хронічною неврологічною патологією. Керівник групи СambridgeMedicalandRehabilitationCenters Говард Подольскі сказав про те, що щасливий співпрацювати з проф. Козявкіним та його командою та про відсутність аналогів даної технології лікування церебрального паралічу в світі.
3 листопада сумісний проект офіційно представили на міжнародній конференції із медичної реабілітації MenaPhysicalMedicineandRehabilitationCongress, що відбулась в м. Дубаї. Володимир Козявкін розповів про основи методу, ефективність лікування та реалізацію сумісного проекту.
Охочих працювати по методу проф. Козявкіна виявилось в кілька разів більше, ніж заплановано, тому розширення центру та створення наступних філій є лише питанням часу.
Довідково.
Методика Козявкіна (Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації СІНР) - високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом, наслідками травм і органічного ураження нервової системи. В основі системи реабілітації лежить полімодальний підхід із застосуванням різнобічних методів впливу на пацієнта. Основним компонентом методики є біомеханічна корекція хребта та великих суглобів, у поєднанні з комплексом лікувальних заходів: рефлексотерапією, лікувальною фізкультурою, системою масажу, ритмічною гімнастикою, механотерапією та апітерапією. Для формування правильного стереотипу рухів використовується розроблена нами програма біодинамічної корекції рухів з застосуванням костюму „Спіраль”.
Шляхом стимуляції компенсаторних можливостей дитячого організму та активування пластичності мозку ця система створює в організмі дитини новий функціональний стан, який відкриває можливості для швидшого моторного та психічного розвитку дитини.
Різносторонні лікувальні впливи методу, які взаємно доповнюють та посилюють один одного, спрямовані на досягнення основної мети реабілітації – на покращення якості життя пацієнтів.
На даний час метод проф. Козявкіна є одним із провідних методів лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем та іншими хронічними неврологічними захворюваннями, за своєю технологією та ефективністю медико-соціальної реабілітації не має аналогів в Європі, Америці чи країнах Близького Сходу.
В енциклопедичному виданні з дитячої ортопедії (Kinderorthopedie) під редакцією німецького проф. Нітарда, ще в 1997 році Метод Козявкіна був включений до четвірки найефективніших консервативних способів реабілітації пацієнтів з дитячим церебральним паралічем. «Професор Козявкін метод» в 2008 році одержав нагороду WorldIntellectualPropertyOrganizationAward, в 2017 році «професор Козявкін метод» успішно пройшов акредитацію ЕМА та отримав медаль RoseofParacelsus.
Упродовж останніх 26 років за інтенсивною системою реабілітації з позитивним стабільним результатом, який спостерігався в 98% хворих, пройшли курс реабілітації більше 60 тисяч пацієнтів із 68 країн світу, у тому числі з Німеччини, Австрії, Франції, Голландії, США, Королівства Саудівська Аравія, Кувейту, Катару, Бахрейну, ОАЕ та інших.
У березні 2009 року українська система реабілітації була представлена на Міжнародній конференції з питань соціальної адаптації інвалідів в штаб квартирі Європарламенту (Брюссель). В 2009 році досягнуто домовленості стосовно розвитку співпраці між Україною та Кувейтом в галузі охорони здоров’я та медичної реабілітації, в рамках якої направлено 300 пацієнтів в Клініку в Україні. В усіх пацієнтів спостерігалася виражена позитивна динаміка.
З 2014 року метод професора Козявкіна, за підтримки Міністерства охорони здоров’я Кіпру, ліцензований та впроваджений на Кіпрі. На сьогоднішній день в рамках сумісного проекту пройшли лікування більше 800 пацієнтів з Німеччини, Великобританії, Туреччині, Йорданії, Росії.
В 2011 р. В.Козявкін нагороджений найвищою нагородою ТЧХУ - "Почесним знаком".
Фото - Ірини Апостолюк та прес-служби ЛОДА
За джерелом:
http://loda.gov.ua/news?id=32540
|