Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2019 » Лютий » 13 » Кузня медичних кадрів в м. Олександрія, що на Кіровоградщині, - змінила назву
09:27
Кузня медичних кадрів в м. Олександрія, що на Кіровоградщині, - змінила назву

 

СВЯТО - ПРЕЛЮДІЯ ДО ВСТУПУ У ВИЩИЙ СТАТУС

 

 

 

 

 

 

8 лютого Олександрійський медичний уже коледж,

а не училище – відсвяткував свій новий вищий статус.

 

На початку року заклад було перейменовано на Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійський медичний коледж». Новий статус надає закладу можливість розвиватися за різними напрямками тісної співпраці з вишами країни, де випускники можуть продовжити навчання у здобутті омріяної професії.

 

 

 

 

 

 

Кожна молода людина, яка мріє присвятити своє життя служінню медицині, що у всі часи людства вважалася найблагороднішою з наук, має усвідомити, що медичний працівник – не тільки професія, але і спосіб життя: поведінки, вчинків, зовнішнього вигляду. Тільки при гармонійному сплетінні глибоких знань і чистоти помислів, людяності й милосердя, мужності, самовідданості можливе досягнення справжньої професійної майстерності. Саме такою є філософія навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

За 84 роки свого існування цей навчальний заклад випустив понад 13 тисяч молодших медичних працівників, які працюють і в Олександрії, і в усіх регіонах України та за її межами. Сьогодні Олександрійський медичний коледж здійснює підготовку за спеціальностями: сестринська справа, акушерська справа, лікувальна справа та ортопедична стоматологія.

 

Із стін училища вийшло багато відомих в галузі медицини людей. Валентин Бурлай — доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії НМУ ім. О.О.Богомольця. Лілія Нетюхайло — доктор медичних наук, професор кафедри біологічної та біоорганічної хімії «Української медичної стоматологічної академії» в Полтаві. Сергій Мостовий – лікар-кардіолог, лікар ультразвукової та функціональної діагностики Медичного центру «Медбуд» м. Київ, кандидат медичних наук НМУ ім. О.О. Богомольця.

 

Крім того, серед випускників училища – відомі в місті медики, які внесли вагомий вклад у розвиток практичної охорони здоров’я нашого міста. Це і лікар-рентгенолог-радіолог Олександрійського онкологічного диспансеру В.Фабрика, лікар-рентгенолог Олександрійської міської лікарні Р. Негара, лікар-онколог Олександрійського онкологічного диспансеру М. Стець, лікар-травматолог Олександрійської центральної районної лікарні В. Відюков, лікар-хірург Олександрійської міської лікарні С.Подолян та інші.

 

Протягом усіх років існування закладу його очолювали видатні керівники і педагоги: Аврам Михальський, Дмитро Пастухов, Неля Погрібна, Григорій Рось, Блюма Герман, Павло Роженцев, Ігор Ковальов Петро Піхальонок. Нині, 12 років, у керма Микола Сергійович Бойко.

 

Під час проведення заходу відмітили і згадали всіх, хто зробив свій внесок у розвиток кузні медичних кадрів. Людмила Зіміна, очільниця Олександрійської міської організації Товариства Червоного Хреста України і водночас випускниця медучилища, відмітила такий потрібний напрямок роботи, як створення в училищі, а тепер коледжі, – загону «Милосердя», що тісно співпрацює з Товариством. Він об’єднав усіх небайдужих до людського болю і страждань.

 

 

 

 

 

 

«Загін «Милосердя» здійснює волонтерську діяльність виключно за принципом добровільності. На рахунку загону чимало добрих справ. Це і надання допомоги одиноким людям похилого віку, і допомога дітям-сиротам, дітям-інвалідам, що знаходяться на лікуванні в дитячій лікарні під керівництвом викладачів-педіатрів училища; і щорічна добровільна здача донорської крові для хворих міста та району й благодійна матеріальна допомога у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування малозабезпеченим родинам міста та району.
Загін “Милосердя” тісно співпрацює з нашим Товариством та міським товариством інвалідів “Віра”, де отримує адреси для постійного обслуговування людей, які потребують допомоги. Це важливий і потрібний напрямок роботи у вихованні медичного персоналу», – відзначила Людмила Зіміна.

 

До речі, в милосердницькій діяльності студентів медичного коледжу велика увага приділяється психологічній підтримці самотніх людей, роботі з дітьми-інвалідами. Милосердівці встановлюють тісні контакти з ними, враховуючи особливості психоемоційної сфери, допомагають їм у навчанні, прагнуть зацікавити колективним та індивідуальним читанням, намагаються урізноманітнити їхнє дозвілля, влаштовуючи свята та готуючи творчі виступи.

 

 

 

 

 

 

Чимало учнів медичного закладу є серед донорів крові. Це також заслуга загону "Милосердя" і первинного осередку Товариства Червоного Хреста України.

 

В цілому, судячи з творчих виступів під час свята, студенти коледжу здобувають знання не лише суто в професійному напрямку, а й активно розвиваються творчо. Українські та сучасні молодіжні пісні й танці у виконанні студентів додавали всім присутнім позитивного святкового настрою.

 

Автор - Кіра Давидова для «Олександрійського тижня»

 

 

Фото – www.ot.kr.ua та із сайту Олександрійського медичного коледжу

За джерелом:

http://ot.kr.ua/kuznya-medichnih-kadriv-zminila-nazvu.html

 

 

Переглядів: 591 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Субота, 14.09.2024, 07:24
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024