ПІДТРИМКА НАРОДНИХ ТРАДИЦІЙ
Вчора, 5 липня, відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної
універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського провів акцію.
Таких заходів тут проводиться чимало. У цій бібліотеці працює Школа корисного дозвілля ВУЛИК, яку всебічно підтримує Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Кожне заняття щедро насичене різними акціями - майстер-класами, студіями для дорослих і дітей, індивідуальними та груповими арт-практиками, заняттями у групах оздоровлення.
Працюють тут з різними матеріалами, формами, колористикою. Головне, щоб витвір ніс у собі народні традиціцї, які передавалися колись з покоління у покоління.
Учасники Школи працювали з улюбленим фоаміраном та фетром; релаксували, створюючи маленькі шедеври олійними та акварельними фарбами. На артпрактиках заглиблювались в емоції та почуття, розбирали внутрішні та зовнішні конфлікти, говорили про маніпуляторів та маніпуляції.
У Великодній тиждень у Школі створювали писанки у різних техніках. Поетичний салон зібрав шанувальників ліричної поезії. Серед них були незрячі читці.Учасники Школи навіть плели справжнісінький тин, одягали його в глечики та із задоволенням "селфілись" поряд з ним. На додачу до улюбленого бодіфлексу стартували заняття зі скандинавської ходи.
На визнання самих учасників, різноманітні студії ВУЛИКа дають істотну психосоціальну підтримку людям, котрі гостро її потребують.
Без зупину працює ВУЛИК у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського, "адміністратором" в ньому є волонтер Товариства Червоного Хреста України Наталія Діда, котра родом з Донеччини, а зараз проживає у Полтаві.
Фото – Полтавської ОО ТЧХУ та бібліотеки ім. І.Котляревського
За джерелами:
https://www.library.pl.ua/gallery/3473/?cat=gallery&gal=3473
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2333858450007124&set=pcb.763986644001716&type=3&theater&ifg=1
|