ХВОРОБИ СЕРЦЯ – ПРОБЛЕМА СТОЛІТТЯ
26 лютого у Львові розпочав роботу дводенний науковий симпозіум для сімейних
лікарів з приводу нових методів лікування серцево-судинних хвороб у пацієнтів.
У Львові 26–27 лютого 2020 року проходить науковий симпозіум з міжнародною участю «Серцево-судинна допомога в практиці сімейного лікаря: діагностика, лікування, профілактика» на базі Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
Захід організовано відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я», а також наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів».
Цей захід включено до заходів, передбачених «Реєстром з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій», які проводитимуться у 2020 році» за №2 (надає право на відрядження).
Співорганізатором є кафедра кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (завідувач – професор Долженко Марина Миколаївна).
Відкрив симпозіум президент СФУЛТ, професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, доктор медичних наук Андрій Базилевич.
З великою цікавістю присутні, а їх було близько 700 осіб, прослухали презентацію European Primary Care Cardiovascular Society/ Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини, яку провела професор Марина Долженко, завідувач кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
Професор Марина Миколаївна зробила також ґрунтовну доповідь на тему «Профілактика інсульту у хворих з артеріальною гіпертензією за рекомендаціями EPCCS 2018».
Другу частину симпозіуму після кави-брейк розпочав професор Андрій Базилевич доповіддю на тему «Питання кардіореабілітації».
В заході взяли також участь доповідачі: проф. Матюха Л.Ф., проф. Несукай О.Г., проф. Базилевич А.Я., проф. Дутка Р.Я., проф. Скляров Є.Я., проф. Кияк Ю.Г,. проф. Недашкевич О.О., доц. Давидова І.В., доц. Симонов С.С. Очікується, що 27 лютого з двома лекціями виступатиме професор Корнелія Котцева, котра працює у Королівському коледжі у столиці Великобританії Лондоні.
Для отримання сертифікатів у 10 балів за системою безперервного професійного розвитку медичних працівників, лікарі мають бути присутніми на усіх без винятку засіданнях.
У цьому заході беруть участь медики таких спеціальностей, як: кардіолог, сімейний лікар, терапевт, педіатр, невропатолог та ендокринолог. Кожному з них буде видано сертифікат встановленого зразка.
Фото – автора
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ
|