Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2020 » Травень » 31 » Автоматична фото- і відеофіксація запрацює на дорогах з 1 червня
16:08
Автоматична фото- і відеофіксація запрацює на дорогах з 1 червня

 

ВІД СЛІВ – ДО ДІЛА

 

 

 

 

 

 

Автоматична фото- та відеофіксація на дорогах України для фіксації

порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху запрацює з 1 червня.

 

 

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 20 травня.

 

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, 1 червня запрацює 17 пунктів фото- і відеофіксації дорожнього руху. Згодом їх кількість збільшиться до 40, а загалом у планах відкрити 700 таких пунктів.

 

У Департаменті комунікації МВС України повідомляли, що камери відеофіксації встановлені в Києві та на автомагістралях Київської області у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками. Надалі вони встановлюватимуться по всій Україні.

 

Спочатку в автоматичному режимі фіксуватимуться лише факти перевищення швидкості. Поступово, вже цього року, система фіксуватиме й інші порушення ПДР - проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху.

 

Про факт фіксації порушення можна буде дізнатися: з адмінпостанов, які надсилатимуть на електронну пошту, якщо подано відповідну заяву в МВС; на офіційних веб-сайтах МВС та Головного сервісного центру у «Електронному кабінеті водія; від листоноші, який доставляє постанову за місцем реєстрації правопорушника; від представників органів ДПСУ, які вручають постанову при перетині кордону – іноземцям та особам без громадянства, які ввозили транспортний засіб на територію України, зареєстрований за її межами.

 

Якщо транспортним засобом користується кілька осіб (наприклад, водії служб таксі), постанова про притягнення до відповідальності виноситиметься на особу, за якою зареєстрований транспортний засіб у відповідному реєстрі МВС. Якщо визначено належного користувача – відповідальність несе належний користувач. Якщо ТЗ зареєстровано за юридичною особою – керівник юридичної особи.

 

Постанова може виноситися без участі особи упродовж 3-х днів із дати винесення. Вона набуває законної сили: з дня отримання; з дня відмови про її отримання; з дня повернення поштового відправлення, якщо ви не отримали надіслану постанову; в день вручення її прикордонником. Термін оскарження постанови - 10 днів з дати набрання постановою законної сили. При оскарженні ці терміни призупиняються до вирішення питання по суті.

 

Як повідомлялося, 12 березня МВС презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Запуск цієї системи в експлуатацію планувався на 1 травня, проте був перенесений через карантин.

 

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3036554-avtomaticna-foto-i-videofiksacia-zapracue-na-dorogah-z-1-cervna.html

 

Читайте також: У Франції за телефонні розмови під час руху забиратимуть водійські права

 

Переглядів: 451 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Субота, 23.11.2024, 04:51
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024