Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2021 » Березень » 5 » Візит Голови делегації МКЧХ в Україні пані Флоранс Жиллєт - до Одеси
12:36
Візит Голови делегації МКЧХ в Україні пані Флоранс Жиллєт - до Одеси

 

АКТУАЛЬНИЙ  ВІЗИТ

 

 

 

 

 

 

 

Нещодавно відбувся візит Голови делегації МКЧХ в Україні п. Флоранс Жиллєт - до Одеси.

 

 

Під час візиту обговорено питання співробітництва з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста в Україні. Для цього голова Одеської ОДА Сергiй Гриневецький провiв робочу зустрiч з Головою делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні – пані Флоранс Жиллєт.

 

 

 

 

 

 

Сергiй Гриневецький привiтав панi Флоранс Жиллєт, наголосивши на важливостi мiсiï цiєï старiшоï в Європi гуманiтарноï органiзацiï, дiяльнiсть якоï спрямована на сприяння створенню безпечних умов життя людини (перш за все, вражених верств населення). Він також висловив щиру вдячність за плiдну роботу в Україні у допомозі постраждалим в результаті вiйськових дiй на cході країни та за постійну гуманітарну допомогу, що отримає Україна вiд органiзацiï Червоного Хреста.

 

Сергій Гриневецький ознайомив панi Флоранс Жиллєт із особливостями Одеського регiону та його сучасними реалiями, зазначивши ряд пріоритетів та особливостей:

 

– прикордонне розташування Одеськоï областi (при цьому з 1440 км кордону 400 км – спiльні з невизнаною Приднiстровською республiкою, що створює певне полiтичне напруження);

– клiматичнi змiни, що ведуть до посухи та обумовлюють активізацію діяльності щодо зрошення;

– енергозалежнiсть пiвденних районiв областi вiд Молдавськоï державноï районноï електростанцi, що обумовлює необхiднiсть влаштування нових лiнiй електропостачання у вiдповiдних напрямках;

– проблема трудовоï зайнятостi населення та створення нових робочих мiсць в умовах активноï урбанiзацiï;

– icтотне фiзичне та моральне зношення об’єктiв iнфраструктури регiону;

– питання екологiчноï безпеки, зокрема, забруденення продуктами людськоï життєдiяльностi, що обумовлює нагальну необхiднiсть зведення мережi смiттєпереробних та смiттєспалювальних заводiв.

 

 

 

 

 

 

Голова ОДА пiдкреслив iстотний внесок Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні до змiн соціально - фiлософських орiєнтирiв украïнського суспiльства, що проявилося, зокрема, у розвитку руху волонтерства на основi iдей захисту нацiональних iнтересiв, безпеки та допомоги постраждалим.

 

Він також зазначив важливiсть широкоï просвiтницькоï дiяльностi Міжнародного Комітету Червоного Хреста, що сприяє усвідомленню суспiльством принципiв державностi, патрiотизму та громадянськоï вiдповiдальностi.

 

Основною темою обговорення у ходi робочоï зустрiчi стали напрямки дiяльноcті Червоного Хреста в Украïнi, зокрема:

– захист постраждалих мешканцiв у зонi збройного конфлiкту на cходi краïни;

– тiсне спiвробiтницьво з мiсцевою владою, зокрема, з питань довгострокового забезпечення соцiальним житлом тимчасово перемiщених осiб;

– створення належних соцiально-економiчних умов для iнтеграцiï та розвитку груп тимчасово перемiщених осiб в Одеськiй областi (зокрема, з урахуванням позитивного досвiду у с. Маяки та с. Фонтанка).

 

Голова делегації МКЧХ в Україні п. Флоранс Жиллєт запевнила, що Одеський регiон є пріоритетним для реалiзацiï вiдповiдних програм Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, зокрема, проведення тренiнгiв з мiжнародного гуманiтарного права для мiсцевих представникiв правоохоронних органiв, вiйськових та прикордонникiв.

 

Зi свого боку, Сергiй Гриневецький наголосив на важливостi розробки та реалiзацiï загальноєвропейських цiльових програм щодо тимчасово перемiщених осiб, адже це сприятиме iнтеграцiйним процесам, які зараз, як ніколи, набувають важливого значення.

 

 

Фото – Одеської ОДА

За джерелом:

https://www.facebook.com/groups/384412085097204/?multi_permalinks=1666155130256220%2C1661333330738400&notif_id=1614347124604349&notif_t=group_activity&ref=notif

 

Переглядів: 273 | Додав: Олександр
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 17.06.2024, 16:24
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024