Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2021 » Листопад » 22 » Всесвітній день телебачення
00:06
Всесвітній день телебачення

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ГАЗЕТА БЕЗ ПАПЕРУ

 

 

 

 

 

 

 

21 листопада відзначаємо Всесвітній день телебачення. Його заснували в 1996 р.

з нагоди початку І Всесвітнього телевізійного форуму ООН (21-22 листопада 1996 р).

 

 

У 1997 році в африканській державі Бенін за крадіжку телевізійної антени була арештована справжнісінька мавпа.

 

Підраховано, що середня американська дитина бачить близько 13 000 випадків смерті на телебаченні у віці від 5 до 14 років.

 

В середньому у Великобританії людина проводить перед телевізором близько чотирьох годин на день. Така ж картина й в Україні. Телебачення у нас люблять і шанують. Його працівники, переважно, дуже відповідально ставляться до своєї роботи.

 

Нагадаємо, перший український телеефір пройшов у Києві 1 лютого 1939 року, його тривалість складала лише 40 хвилин. Тож з тих пір телевізійне мовлення давно і міцно увійшло в наше життя. Його різнобічність, різноманітність телепередач й інформаційний обхват, зробили цей вид ЗМІ незамінним супутником сучасного суспільства.

 

17-го грудня 1996-го року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних націй проголосила 21-е листопада новим міжнародним святом - Всесвітнім днем телебачення, що було закріплено в резолюції ООН № A/RES/51/205.

 

Дату щорічного проведення цього свята було вирішено прив’язати до дня проведення Першого Всесвітнього телевізійного форуму ООН. Державним структурам усіх країн було запропоновано відзначати цей День, активно обмінюючись телевізійними передачами та програмами, які присвячувалися б таким проблемам, як соціальний і економічний розвиток, проблемам миру і безпеки, а також розширенню культурного і міжнаціонального обміну.

 

За даними проекту DilovaMova.com, в 2002 році, передаючи своє послання з нагоди Всесвітнього дня телебачення Генеральним секретарем ООН було підкреслено, що щорічне проведення цього Дня насамперед має бути спрямована на привернення уваги широкої громадськості до ролі телевізійного мовлення саме у світлі просування миру та розвитку.

 

Телебачення, як й інші засоби масової інформації, повинно невпинно піклуватися про не поширення ідей нетерпимості, негативних стереотипів і деструктивних нелюдських матеріалів.

 

З цим важко не погодитися, адже популярність цього засобу масової інформації настільки велика, що будь-які спроби його безвідповідального використання можуть завдати непоправної шкоди нашому суспільству, підірвати загальну довіру і викликати суспільний резонанс.

 

Історія телебачення знає різні приклади, аналізуючи які однозначно можна зробити висновок, що моральність і об’єктивність, поряд з широким інформаційним потоком, активно сприяє стабільності і благополуччю в будь-якому суспільстві. Відповідальне ставлення до пропонованого матеріалу зміцнює добросусідські відносини, розвиває культурні традиції і збагачує ментальний кругозір.

 

У Всесвітній день телебачення ми приєднуємося до цієї позитивної ініціативи і бажаємо всім, хто так чи інакше зв’язав свою професійну діяльність з телевізійним мовленням, здоров’я і хороших ідей, яскравого матеріалу та творчих успіхів! Ну, а нам глядачам, гарного настрою і приємного проведення часу біля наших блакитних екранів! З Днем телебачення Вас!

 

Фото – з відкритих джерел

За джерелами:

https://daytoday.com.ua/podiya/vsesvitniy-den-telebachennia/

https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=305

 

Переглядів: 293 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Субота, 21.12.2024, 15:29
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024