СОНЦЕ «СЕРДИТЬСЯ»
Друга потужна магнітна буря грудня припала на 18-22 грудня.
Нагадаємо, перша потужна магнітна буря грудня відбулася 9-13 грудня. У дні надмірної сонячної активності люди можуть відчути на собі негативний вплив цього явища: може бути слабкість, апатія, головний біль, дають про себе знати хронічні хвороби.
Друга потужна, а третя за рахунком магнітна буря зими з 18 по 22 грудня. Тобто вона триває впродовж 5-ти днів. Пік цієї магнітної бурі припав на 19 грудня, якраз на улюблене для багатьох українців свято – День Святого Миколая. На піку потужність цієї бурі сягала 6-7 балів, що вважається високим показником.
Чи будуть в цьому році ще періоди підвищеної сонячної активності? Можете дізнатися це з нашого календаря магнітних бур на грудень.
Магнітні бурі: вплив на людину
Вплив спалахів на сонці зазвичай відчувають на собі метеочутливі люди та люди, які мають певні хронічні хвороби. У групі ризику пацієнти з гіпертонією, серцево-судинними патологіями, зі зниженим імунітетом. В періоди підвищеної сонячної активності чутливі люди можуть відчувати головний та м’язовий біль, прискорене серцебиття, підвищений артеріальний тиск тощо. Тому так важливо знати таку інформацію, як магнітні бурі: прогноз. Дивіться відео, чому болить голова та які симптоми вказують на те, що час йти до лікаря:
Як захистити організм від негативного впливу магнітних бур на здоров’я? Поради невропатолога
У періоди магнітних бур, особливо в дні найбільш пікової сонячної активності, лікарі рекомендують уникати стресів, фізичних перенавантажень, слідкувати за своїм тиском.
Якщо говорити про дії у короткостроковій перспективі, щоб краще себе почувати у дні магнітних бур, варто:
►висипатися і вчасно відпочивати;
►уникати надмірних фізичних навантажень;
►відмовитися від кави, алкоголю та шкідливої їжі на час магнітних бур;
►пити більше негазованої води та трав’яного чаю;
►рухатися, гуляти на свіжому повітрі;
►прийняти теплу ванну.
Що ж стосується довгострокової перспективи, щоб знати, як бути готовими до можливого впливу на організм магнітних бур, можна скористатися порадами, які у «Сніданку з 1+1» дав лікар-невропатолог Володимир Мельник:
- Проаналізуйте свої хвороби і знайте свої вразливі місця в організмі.
- Раз на рік звертайтеся до сімейного лікаря та проходьте Check Up (перевірку) всього організму.
- Регулярно виконуйте фізичні вправи: зарядка щодня – це краще, ніж спортзал двічі на тиждень.
- Виконуйте вправи дихальної гімнастики.
Більше поради від лікаря дивіться у відео:
Завдяки календарю магнітних бур на грудень 2021 року можна завчасно підготуватися до них і вберегти свій організм від їх негативного впливу.
Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://1plus1.ua/novyny/druga-potuzna-magnitna-bura-grudna-koli-pik-ak-zahistiti-zdorova-vid-ii-negativnogo-vplivu
|