ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ – ВЕЛІННЯ ЧАСУ
Щороку у другий день грудня людство відзначає Всесвітній
день комп’ютерної грамотності (World Computer Literacy Day).
ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ ЦЬОГО ДНЯ
Вперше подія була проведена у 2001 році в Індії. Одна із столичних IT-компаній вирішила у такий спосіб відсвяткувати два десятки років свого існування та відреагувати на результати дослідження рівня цифрової обізнаності, які показали, що у світі активними користувачами комп’ютерної техніки є чоловіки. Тому метою спеціалістів компанії стало заохочення жінок та дітей країни до вивчення основ цифрової грамотності. Згодом свято набуло популярності за межами країни.
ЗНАЧЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ У СВІТІ
Завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій та цифровій революції комп’ютери міцно ввійшли в життя людини та кардинально змінили його. Останнім часом комп’ютерна грамотність є важливою умовою працевлаштування та кар’єрного росту.
Не у всіх країнах населення володіє комп’ютерними навичками на належному рівні. Цифровий розрив відокремлює регіони Африки, Азії та Південної Америки від технологічно розвинених країн та пригнічує їх економічний розвиток.
МЕТА ПОДІЇ
Мета Всесвітнього дня комп’ютерної грамотності – вільний доступ до навчання цифрової грамотності, заохочення людей ефективно користуватися комп’ютерною технікою та глобальна комп’ютерна обізнаність.
Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://daytoday.ua/podiya/vsesvitniy-den-kompiuternoi-hramotnosti/
|