ПОДАРУНОК КРИМІНАЛІСТИЦІ
Щорічно 3 вересня відзначають День відкриття унікальності ДНК, особливий день
для науки і людства. Саме цього дня в 1984 році британські учені виявили, що людська
ДНК має неповторні властивості.
Це відкриття дозволило встановлювати біологічні зв'язки, які лягли в основу методу ДНК-дактилоскопії, що став надалі широко використовуватися в криміналістиці.
ДНК, або дезоксирибонуклеїнова кислота - це макромолекула, що забезпечує зберігання, передачу і реалізацію генетичної програми розвитку і життєдіяльності живих організмів. Якщо порівняти людину з комп'ютером, а усе різноманіття біологічного життя - з різними формами комп'ютерів, ДНК в цьому порівнянні буде біологічною мовою програмування. З тією лише різницею, що біологічні види влаштовані набагато складніше і досконаліше за самі найпередовіші комп'ютери.
Генетичний потенціал
Насправді, відкриття унікальності ДНК має величезне значення для нашого організму. ДНК не просто визначає наші генетичні особливості, вона також контролює багато біологічних процесів в нашому організмі. Завдяки ДНК ми можемо виявляти причини багатьох генетичних захворювань і відкриваємо нові методи їх лікування. Відкриття ДНК відкрило перед медициною і наукою нові горизонти і можливості.
Святкування Дня відкриття унікальності ДНК
Цього дня вчені, студенти і люди, що просто зацікавлені, зі всього світу збираються, щоб відзначити цей великий науковий подвиг і розкрити його вплив на наше життя. Проводяться конференції, семінари, лекції і заходи, присвячені останнім досягненням в області генетики.
Цей день також є хорошим приводом для привертання уваги до генетичних досліджень.
В день відкриття унікальності ДНК ми замислюємося про те, як генетичні дослідження поліпшують наше життя.
Сьогодні ми виражаємо вдячність дослідникам, які зробили великий крок в розвитку нашого генетичного горизонту і відкрили нові можливості в медицині і науці!
За джерелом:
https://celebratoday.com/uk/events/september/03/day-of-the-discovery-of-the-uniqueness-of-dna
Фото – з відкритих джерел
#ЛичаківськаРОмЛьвоваТЧХУ |