ПІДСИЛЕННЯ - ПРАВОЗАХИСНОЇ ОСВІТИ
Так історично склалося, що в Україні на дуже низькому рівні донині правозахисна
освіта в силу різних причин, головна з яких – пережитки тоталітарного режиму.
Центр громадянських свобод ,спільно з Baltic Human Rights Society, презентували Путівник з прав людини, який називають першим онлайн-інструментом для правозахисної освіти в Україні.
Головна мета проєкту — роз'яснити громадянському суспільству України базові права людини та допомогти шукати рішення у різних життєвих ситуаціях, коли ці права можуть порушувати.
Засновники платформи кажуть, що її аналоги вже працюють в інших державах.
«Платформа існує вже в 7 європейських країнах: Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, Словаччина, Словенія і Франція. З кінця листопада вона також запускається в трьох інших – в Україні, Молдові та Грузії», — каже провідна дослідниця Baltic Human Rights Society Лоліта Бука.
Зокрема, платформу зможуть використовувати для формальної та неформальної освіти професори, вчителі та студенти.
Путівник доступний за посиланням українською та англійською мовами. Первинною для всіх країн є англомовна версія, але в Україні, як і в інших країнах, платформу адаптували під місцеві реалії.
У майбутньому путівник будуть розвивати та доповнювати новими нюансами.
Нагадаємо, київська художниця перетворила рекламу айфонів на частину перформансу. Вона переосмислила меседж рекламних плакатів однієї з торгових мереж і додала до нього соціальні сюжети.
За джерелом:
https://tykyiv.com/news/v-ukrayini-zapustili-onlain-putivnik-z-prav-liudini/
Фото – з відкритих джерел
#ЛичаківськаРОмЛьвоваТЧХУ
|