ЩО РОБИТИ ПРИ ЗУСТРІЧІ З МІНАМИ?
До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги
в діяльності, пов'язаній із розмінуванням, який відзначається 4 квітня, відбулась
інформаційна сесія у Техніко-економічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка».
Вступне слово зробила заступник директора з виховної роботи Мар'яна Здоровега.
"Завтра, 4 квітня, - сказала вона, - відзначаємо важливу подію – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, яка пов’язана з розмінуванням. Започаткувала її Організація Об’єднаних Націй резолюцією від 8 грудня 2005 року".
Метою Дня є привернення уваги людства до проблеми мінної загрози, покращення поінформованості суспільства щодо загрози вибухових пристроїв та пошук методів їхнього знищення на території держав. До них належить й Україна, яка є однією з найбільш постраждалих від мін країною. Розмінування замінованих територій нашої країни може тривати десятки років. Тому Червоний Хрест Львівщини проводить у нас заняття з мінної небезпеки.
Слово передали волонтеру програми «Мінна небезпека» ГО «Український Червоний Хрест Львівської області» Богдану Дзядику.
Він детально розповів про різні види вибухових предметів та мін, а також потенційні місця, де вони можуть бути приховані.
Для кращого сприйняття незнайомого слухачам матеріалу використовувався спеціальний слайд-фільм, який демонстрували на екрані. Були запитання, на які слухачі отримали грунтовні відповіді. Такі інформаційні сесії є важливими для студентської молоді з метою зменшення ризику випадкового потрапляння в небезпечні ситуації та дотримання загальної безпеки і благополуччя.
«Такі інформаційні сесії від Червоного Хреста Львівщини ми проведемо незабаром й в інших групах. Знаннями з мінної небезпеки повинен оволодіти кожен студент нашого коледжу», - підсумувала першу фазу навчань заступник директора з виховної роботи Мар'яна Здоровега, котра є одночасно і багатолітньою головою первинного осередку Червоного Хреста навчального закладу.
Участь у цій сесії взяла також голова Личаківського представництва Львівської обласної організації ТЧХУ Ірина Апостолюк, котра проінформувала учасників заходу про діяльність Українського Червоного Хреста, а також про Червонохресний Рух у світі, зокрема про допомогу, яку надає нам МКЧХ та Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Фото – Ірини Дзіклевич
#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району
|