Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2024 » Червень » 17 » "Все про мінну безпеку": новий сайт від ЮНІСЕФ для захисту дітей
20:24
"Все про мінну безпеку": новий сайт від ЮНІСЕФ для захисту дітей

 

ПІКЛУВАННЯ ПРО ДІТЕЙ

 

 

 

 

 

 

 

Близько 25 % території України потенційно забруднено мінами і вибухонебезпечними

предметами, особливо там, де велися активні бойові дії. Знаходять міни і там, де не було

бойових дій: ворог застосовує іноді  так зване - дистанційне мінування.

 

 

Про це повідомили у  ГУ ДСНС України у Львівській області, передає Агенція інформатики та аналітики «Гал-інфо».

Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, дитячий фонд ООН UNICEF спільно з МОН, ДСНС та Міністерством внутрішніх справ України запустили сайт “Все про мінну безпеку” для батьків, вчителів та дітей. Міжнародні експерти, психологи, фахівці із захисту прав дітей, соціальних і поведінкових змін розкажуть, як інтерактивно, цікаво й безпечно навчати дітей і підлітків правил мінної безпеки.

 

Як розповів в коментарі "Гал-інфо" начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, співпраця із UNICEF почалася ще на початку повномасштабного вторгнення. Вони взяли на себе повністю випуск газет, листівок, навчальних матеріалів для дітей.

 

Віталій Туровцев зазначив, що інформацію для сайту “Все про мінну безпекунадають підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Дизайнери та психологи UNICEF перевіряють інформацію, яка потім публікується в онлайн-курсі. Завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), матеріал друкується і в посібниках. 

 

Портал сайту містить чотири розділи: для батьків, вчителів, підлітків та дітей. У кожному викладено адаптовану відповідно до віку інформацію про різновиди мін та правила поводження з ними.

 

В одному з курсів для батьків пояснюється, як правильно розповісти дітям про вибухонебезпечні предмети, які можуть бути прихованими в іграшках, побутових предметах, книжках та інших речах, покинутих на вулиці. Потрібно наголосити, що піднімати будь-що із землі, що нам не належить, категорично заборонено та обов’язково повідомити дорослих і службу 101.

 

Варто врахувати заборонені теми - про що не варто говорити чи показувати під час розмови, щоб не нашкодити дитині й не ускладнити процес засвоєння знань. Дітям заборонено показувати будь-які моделі, муляжі та прототипи мін, навіть пластикові, адже контакт у безпечних умовах із цими моделями веде до повторення цих дій у небезпечних умовах, оскільки дитина не може оцінити всі ризиків, що призводить до фатальних наслідків.

 

За джерелом:

https://galinfo.com.ua/news/419868.html

 

Фото – з відкритих джерел

#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району

 

 

Переглядів: 81 | Додав: alexapostolyuk77
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Четвер, 26.12.2024, 12:21
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2024