НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ - ПОМЕНШАЄ
В Україні продовжується інформаційна
кампанія з мінної безпеки "Помічай зміни".
Новий сезон кампанії привертає увагу населення до правил мінної безпеки в осінньо-зимовий період. Кампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Ініціатива є частиною Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні, що фінансується урядом Нідерландів.
Про це пише "Рубрика" із посиланням на пресслужбу кампанії.
У чому проблема?
Після повномасштабного вторгнення росії 23% території України потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами. Тільки у вересні 2024 року росія запустила по Україні 1339 ударних безпілотників.
Щодня в різних регіонах країни падають уламки ракет і дронів, які можуть містити нерозірвані боєприпаси або небезпечні речовини, що створює серйозну загрозу для життя та здоров'я українців.
Яке рішення?
Кампанія "Помічай зміни" покликана сприяти зменшенню кількість нещасних випадків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами, шляхом підвищення обізнаності населення щодо правил мінної безпеки.
Новий сезон кампанії зосереджений на потенційній небезпеці, яка загрожує громадянам в осінньо-зимовий період. Особливо через зміну погоди, коли опале листя та сніг можуть ускладнювати можливість побачити вибухонебезпечні предмети у лісах, парках, полях, на узбіччі дороги та інших локаціях.
Осінь для багатьох українців – традиційний сезон збирання грибів, проте через війну значні території лісів в Україні залишаються замінованими та небезпечними для відвідування. Під листям, у ґрунті, кущах або на узбіччях можуть ховатися нерозірвані снаряди, протипіхотні міни, уламки дронів тощо. Помітити які досить складно, а іноді – неможливо, що значно підвищує ризик травмування або загибелі.
За джерелом:
https://rubryka.com/2024/10/28/minna-bezpeka-v-osinno-zymovyj-period-u-chomu-rishennya/
Фото – ілюстративне з відкритих джерел
#Український Червоний Хрест Личаківського району
|