Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2025 » Січень » 24 » Мільярдер Майкл Блумберг компенсує виведення США з Паризької кліматичної угоди Трампом
21:11
Мільярдер Майкл Блумберг компенсує виведення США з Паризької кліматичної угоди Трампом

 

ЗАРАДИ ЗАГАЛЬНОГО ДОБРА

 

 

 

 

 

 

 

Внески США в кліматичну організацію ООН

на даний час мають вирішальне значення.

 

 

Про це повідомляє Green Post, з посиланням на видання Die Zeit.

Американський мільярдер Майкл Блумберг хоче сплачувати внески США до кліматичної організації ООН UNFCCC через свій фонд Bloomberg Philanthropies.

 

 

 

 

 

 

 

Про це повідомив колишній мер Нью-Йорка, а нині спеціальний посланник ООН з питань захисту клімату. Раніше новий президент США Дональд Трамп укотре оголосив про вихід його країни з Паризької кліматичної угоди.

Агентство Bloomberg також повідомило, що він працюватиме з американськими штатами та компаніями, щоб забезпечити виконання США своїх глобальних кліматичних зобов'язань. Готовність до цього вже була продемонстрована з 2017 по 2020 рік, під час першого терміну перебування Трампа на посаді. 

США сплачують значний внесок до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, який становить 22 % від загального бюджету. Внесок базується на обсягах викидів країни. У день своєї реінавгурації Трамп підписав лист про вихід із Паризької угоди про обмеження глобального потепління, який має бути надісланий до Організації Об'єднаних Націй. Крайній термін для виходу з Паризької кліматичної угоди — один рік.

 

 

 

 

 

 

 

Трамп уже виводив США з угоди під час свого першого терміну на посаді президента. Однак вихід тривав лише кілька місяців. оскільки його наступник Джо Байден підтвердив свою прихильність до угоди. На той час фонд Блумберга пообіцяв виділити до 15 млн доларів на підтримку Секретаріату ООН. За даними UNFCCC, Bloomberg Philanthropies виплатив 4,5 млн доларів лише торік. Блумберг не розголошує суму, яку він тепер має намір інвестувати у кліматичне фінансування.

За словами Секретаря ООН з питань зміни клімату Саймона Стілла, фінансовий внесок США «має вирішальне значення для того, щоб Секретаріат ООН з питань зміни клімату міг допомогти країнам виконати свої зобов'язання за Паризькою угодою та забезпечити низький рівень викидів, стійкість і безпечне майбутнє для всіх».

 

Довідково:

 

Паризька кліматична угода — це міжнародна угода про обмеження глобального потепління на 1,5 градуса вище доіндустріального рівня. Угода вважається великим успіхом, оскільки до неї приєдналися США і Китай, два найбільші емітенти парникових газів. США — єдина країна, яка поки що вийшла з угоди.

 

За джерелом:

https://greenpost.ua/news/tramp-vydav-ukaz-pro-vyhid-ssha-z-paryzkoyi-klimatychnoyi-ugody-prote-milyarder-majkl-blumberg-i83200

 

Фото – ілюстративне з відкритих джерел

#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району

 

 

 

 

Переглядів: 69 | Додав: alexapostolyuk77
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вівторок, 24.06.2025, 07:38
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 362
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2025