Товариство Червоного Хреста Личаківського району
ГоловнаРеєстраціяВхід
Головна » 2025 » Жовтень » 17 » В Італії шанують міжнародне гуманітарне право так, як цього вимагають Женевські конвенції
20:15
В Італії шанують міжнародне гуманітарне право так, як цього вимагають Женевські конвенції

 

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ – ПІДПИСАНА

 

 

 

 

 

 

 

16 жовтня підписано першу Угоду про співпрацю

між Генеральним штабом оборони Італії

та Італійським Червоним Хрестом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Документ, за допомогою якого ODM та CWI зобов’язуються поділитися взаємними професійними та технічно-науковими компетенціями у визначенні та виконанні міжнародних зобов’язань у сфері розповсюдження та імплементації міжнародного гуманітарного права, міжнародного права щодо стихійних лих, а також спільних проектів, програм та ініціатив для поліпшення захисту та інклюзії людей з інвалідністю в ситуаціях ризику.

 

 

 

 

 

 

Угода передбачає міцну співпрацю між двома інституціями, засновану на спільній волі зробити значний внесок у реалізацію поставлених цілей шляхом скоординованих та синергетичних дій, відповідного регулювання та територіальних зв’язків.

 

За джерелом:

https://www.facebook.com/ItalianRedCross

 

Фото – Italian Red Cross/Фейсбук

#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району

Переглядів: 71 | Додав: alexapostolyuk77
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
П`ятниця, 21.11.2025, 05:04
Меню сайту
Форма входу
TRANSLATE
Наші друзі
catalog.red-cross.org.ua redcross.org.ua lviv.medprof.org.ua meduniv.lviv.ua www.icrc.org/rus www.drk.de
Календар
Архів записів
Наше опитування
Звідки Ви довідались про наш сайт?
Всього відповідей: 363
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Iv. Stepura © 2025