Як повідомляв Укрінформ, у Львові в ніч проти 9 січня було чути серію вибухів, ворог завдав удару по обʼєкту критичної інфраструктури.
Повітряне командування "Захід" Повітряних сил ЗСУ поінформувало, що балістична ракета, якою ворог атакував Львів 8 січня, рухалася зі швидкістю 13 тисяч кілометрів на годину. Тип ракети встановлять після вивчення всіх її елементів.
За словами начальника управління комунікацій командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрія Ігната ворожа армія могла вдарити по Львівщині з полігону «Капустин Яр» Астраханської області, де, за попередньою інформацією, базується комплекс «Орєшнік».
Згодом у ворожій країні Міністерство оборони заявило, що в ніч проти 9 січня по території України було завдано удару у тому числі балістичною ракетою середньої дальності «Орєшнік». Вони назвали це відповіддю на нібито атаку на резиденцію їхнього керманича на Валдаї в ніч на 29 грудня 2025 року.
Україна ініціюватиме термінове засідання Ради Безпеки ООН, засідання Ради Україна-НАТО, а також реагування в рамках ЄС, Ради Європи та ОБСЄ з приводу застосування ворогом балістичної ракети середньої дальності проти Львівської області, заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
Довідково:

У селищі Рудно Львівської області внаслідок ракетної атаки ворога вночі 9 січня спрацювала автоматична система безпеки газу. Понад 370 будинків залишилися без газопостачання.
За джерелом:
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/4078395-u-lvovi-narazi-nemae-postrazdalih-unaslidok-rosijskogo-raketnogo-udaru-ova.html
Фото – ілюстративне з відкритих джерел в Інтернеті
#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району