ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО АУТИЗМ?

Сьогодні, 2 квітня, Всесвітній день
поширення інформації про аутизм.
До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм Благодійне товариство «Джерела» ділиться трьома науковими фактами, які руйнують стереотипи про РАС:
1. Інша архітектура мозку: МРТ-дослідження показують надмірну кількість локальних нейронних зв'язків. Це пояснює феноменальну увагу до деталей, але водночас швидку втому від великої кількості соціальних стимулів.
2. Сенсорна інтенсивність: Світ для людини з РАС може звучати і виглядати значно гучніше та яскравіше. Це не примха, а особливість обробки інформації нервовою системою.
3. Глибока емпатія: Люди з аутизмом часто відчувають емоції оточуючих надзвичайно гостро, хоча можуть виражати своє співпереживання у незвичний для нас спосіб.
Ми в БТ «Джерела» знаємо: інклюзія починається зі знань.
Більше практичних порад для батьків та фахівців у посібнику від наших друзів та партнерів Асоціація "Child.ua" :
Посібник: https://child.ua/.../2019/04/POSOBIE-rekomendovannoe.pdf
Поширюйте знання, а не міфи!
За джерелом:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094907572708
Дайджест – Благодійне товариство «Джерела» у Львові
#Український_Червоний_Хрест_Личаківського_району
|